تاریخ ما

Rongxin بیو تکنولوژی شرکت با مسئولیت محدود است بر هورمون کیفیت steriod بالا و رابط های برنامه کاربردی متمرکز شده است. ما تولید کننده و متخصص در هورمون های استروئیدی برای چندین سال در چین است. در حال حاضر محصولات ما در سراسر جهان مانند کیفیت محصولات ما به فروش می رسد، تمام مشتریان.

کارخانه ما:

تاسیس در سال 2009، هنگ کنگ RongXin بیو تکنولوژی شرکت، با مسئولیت محدود تنها با یک ماموریت آغاز شده: برای آوردن شیمیایی خالص ترین steriods آنابولیک پودر خام، هورمون رشد انسانی، پپتیدها رشد انسانی و API های به جهان است.

 

محصولات ما رشد جهانی قابل توجهی بیش از چند سال گذشته توسط استراتژیک هماهنگی با توزیع کنندگان به خوبی تثبیت در سراسر آسیا و فراتر از آن لذت می برد.

 

با دفتر مرکزی جهانی مستقر در هنگ کنگ، ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت دارویی درجه بالا که مترادف با نام تجاری و شهرت ما تبدیل شده اند. ما به طور مداوم تمرکز بر بهبود هر دو استاندارد از محصولات ما و کسب و کار ما است.


محصولات ما در مرکز کنونی ما خوب تولید (GMP) ساخته برای اطمینان از کیفیت مطلوب. Rongxin زیست فناوری نیز با ISO مطابقت 9001 مقررات به اطمینان حاصل شود که تمام جنبه از عملیات ما پایبند به بالاترین استانداردهای کیفیت.

محصولات ما

. Rongxin زیست فناوری شرکت، محصولات با مسئولیت محدود شامل موارد زیر است:

1، هورمون های استروئیدی، مانند محصولات تستوسترون سری، استروئیدها سری Boldenone و، استروئیدها سری ناندرولون، استروئیدها سری از Trenbolone و غیره.
2، رشد انسانی هورمون و هورمون پپتیدی.
3، رابط های برنامه کاربردی و واسطه هورمون های استروئیدی.
4APIs و واسطه.
5، بدنسازی چربی هورمون سوزاندن
6، هورمون درمان سرطان ضد استروژن استروئیدها پودر خام

همه محصولات مامحصول نرم افزار

استفاده مهم از محصولات ما:

1، کارخانه داروسازی

2، رشته بدنسازی.

3، از دست دادن وزن.

4، افزایش عضله.

گواهی 5.Our

کنترل کیفیت:

کیفیت زندگی ما است! همه محصولات توجه به استاندارد GMP تولید شده در آزمایشگاه آسپتیک. تایید ISO9001. علاوه بر این، ما باید یک QA کامل و سیستم کنترل کیفیت. ما خود را مجموعه مجاز از ابزار تجزیه و تحلیل، مانند HPLC، GC و اسپکتروفتومتر UV به تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات.

با کیفیت بالا، پایدار و قابل اعتماد تضمین شده است! انتخاب هنگ کنگ RongXin بیو تکنولوژی شرکت، با مسئولیت محدود به همکاری بهترین انتخاب شما است.


خدمات ما

عالی خدمات پس از فروش:

به ارائه خدمات خوب به مشتریان خود، محصولات به صورت جداگانه برای کنترل کیفیت قبل از فروش تست شده است.

ما نه تنها فروش محصولات ما. برای کمک به مشتریان و رشد با آنها مهم تر است.

مزایای ما:

با کیفیت بالا، خدمات بالا، بیشترین قیمت مناسب، حمل و نقل امن و اجازه رضایت بالای مشتری می باشد.


QQ 图片 20170320180727.jpg