پودر آنادرول

نام محصولات: اکسی متولون
شماره CAS: 434-07-1
خلوص: 99٪
MF: C21H32O3
مگاوات: 332.482
شماره Einecs: 207-098-6
درجه: درجه دارویی
توضیحات: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید
چت کن

جزئیات محصول

پودر آنادرول


مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول:

نام محصولات: اکسی متولون

نام دیگر: آنادرول

شماره CAS: 434-07-1

خلوص: 99٪

MF: C21H32O3

مگاوات: 332.482

شماره Einecs: 207-098-6

MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم

درجه: درجه دارویی

بسته بندی: در کیسه فویل یا درام.

توضیحات: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید

ساخت: RongXin

کاربرد: مواد دارویی ، هورمون استروئید ، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک.

oxymetholone.jpg


توضیحات محصول

1 ، اکسی متولونهمانطور که گفته شد آنزیمهای کبدی بسیار کبدی است و لزوماً با استفاده از آن به طور چشمگیری افزایش می یابد. به همین دلیل اکثر موارد مصرف اکسی متولون معمولاً باید حداکثر در 6 هفته نگه داشته شوند و بسیاری از آنها هرگز نیازی به فراتر رفتن از 4 هفته مصرف کامل ندارند.

2 ، اکسی متولونعلاوه بر این برای ایجاد تجمع در قدرت مناسب است ، اما این بیشتر یک ویژگی ثانویه است زیرا اندازه اصلی آن نقش اصلی آن است. حتی در این صورت ، استروئید نقش مهمی در قدرت و اندازه دارد زیرا وقتی همراه سایر استروئیدهای آنابولیک در پشته می شود ، می تواند یک اثر هم افزایی عالی ایجاد کند. همانطور که باید باشد ، زیرا استفاده از آن به تنهایی مناسب نیست. در حالی که اینها بیشترین مزایا ، افزایش اندازه و ایجاد هم افزایی استروئیدی هستند ، اکسی متولون برای بسیاری که با موفقیت در چرخه برش استفاده می شوند می تواند تعجب آور باشد. به طور معمول در محافل بدن سازی رقابتی.

3 ، اکسی متولونیکی از استروئیدهای آنابولیک خوراکی قوی تری است که در اختیار داریم. برای همین موضوع ، این یکی از استروئیدهای آنابولیک قوی تر است که از نظر خوراکی یا تزریقی پریود هستیم. به طور معمول به عنوان Anadrol Oxymetholone نامیده می شود در 1960s برای درمان کم خونی شدید و بیماری های عضلانی از بین می رود و به همین ترتیب استروئید آنابولیک با کیفیت بالا برای ایجاد افزایش وزن در ورزشکاران افزایش عملکرد است.

HPLC

Dianabol.pngاطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


اگر&# 39 هستید ؛ از عضله استروئیدهای آنابولیک 99٪ خلوص داروی اکسی متولون (آنادرول) رضایت دارید که عضلات خالص را برای برش و چرخه استروئیدهای حجیم کسب می کنند ، هیچ عارضه ای ندارد ، لطفا با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.

Hot Tags: پودر آنادرول ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like