طبیعی Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 پودر بدنسازی مکمل پودر استروئید خام برای چرخه بدنسازی

اطلاعات محصول اصلی:
نام محصول:Drostanolone Enanthate.
فرمول مولکولی:C40H52O4
CAS شماره: 472-61-145
Assay: 99%
محل مبدا: RongXin,China
استاندارد کیفیت: استاندارد سازمانی
نام مستعار: Drostanolone ; masteron enan,dragontanolone enanthate.
خلوص: 99% پودر
چت کن

جزئیات محصول

طبیعی Drostanolone Enanthate (Masteron) CAS472-61-145 پودر بدنسازی مکمل پودر استروئید خام برای چرخه بدنسازی

جزئیات محصول

اطلاعات محصول اصلی

نام محصول:Drostanolone Enanthate.

فرمول مولکولی:C40H52O4

CAS No:472-61-145

سنجش:99%

محل مبدأ: RongXin,China

استاندارد کیفیت:استاندارد سازمانی

نام مستعار:Drostanolone ; masteron enan,dragontanolone enanthate.

مگاوات:416.64

خلوص:99% پودر

درجه:درجه دارویی

بسته:در کیسه فویل یا طبل.

توضیحات:پودر بلوری سفید یا تقریبا سفید

MOQ(Min order quantity)10 گرم

تولید:رونگ شین

استفاده:مواد دارویی، هورمون استروئیدی، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون آنابولیک. واژه های کلیدی: بدنسازی، هورمون استروئیدی، پودر مواد اولیه.

توضیحات محصول

مسترون اناناتات (Drostanolone Enanthate)است dihydrotestosterone (DHT) استروئید آنابولیک بر اساس. Drostanolone است که به سادگی هورمون DHT ساختاری تغییر. تغییر از طریق اضافه شدن یک گروه متیل در موقعیت کربن ۲ وجود دارد. این تضمین می کند که هورمون شکست متابولیک آورده شده توسط آنزیم 3 هیدروکسی سیستروئید dehydrogenase یافت شده در عضله اسکلتی رنج نمی برند. این تغییر ساختاری ساده نیز باعث می شود هورمون به مراتب آنابولیک تر, و که به ما می دهد Drostanolone. هنگامی که هورمون ایجاد شده است, تغییر از DHT, استر است و سپس متصل, و در این مورد استر متصل Enanthate است. Enanthate استروئید و یا یک دارو نیست اما چیزی بیش از یک ابزار زمان بندی مورد استفاده برای یک دارو.


همانطور که با Masteron Propionate, Masteron Enanthate به خوبی برای بودن یکی از تنها استروئیدهای آنابولیک است که حامل خواص ضد استروژن قوی شناخته شده است. این استروئید آنابولیک می تواند سطح استروژن را افزایش نمی دهد; در واقع، در واقع می تواند سطح استروژن در بدن را کاهش دهد. به همین دلیل است که Drostanolone در درمان سرطان پستان با ترکیب Drostanolone و Tamoxifen بودن بسیار معمول برای سال های زیادی موفق بود. بدنسازان خوش آمدید این صفت با توجه به استروژن اغلب دشوار بودن برای کنترل با بسیاری از استروئیدها و سطح استروژن پایین تر اغلب منجر به نگاه سخت تر و تعریف شده در طول مرحله برش.


Masteron Enanthate دارای برخی از گمراه کننده ترین رتبه آنابولیک و آندروژنیک از هر استروئید آنابولیک, اگر چه نه تقریبا به عنوان گمراه کننده asHalotestin و Anavar. Drostanolone تا به میل اتصال به گیرنده آندروژن است که پنج برابر بیشتر از تستوسترون, که نه تنها تولید نگاه سخت تر آن را نیز می تواند تاثیر مثبت بر از دست دادن چربی داشته باشد. همه استروئیدها آنابولیک می تواند کمک به بهبود نرخ سوخت و ساز بدن, اما کسانی که با میل اتصال آندروژن قوی می تواند تاثیر بر لیپولیز مستقیم داشته باشد.


اگر شما می خواهید کیفیت خوبی از Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate)، شرکت Rongxin را انتخاب کنید.

Drostanolone Enanthate.jpgmasteron.jpg

مزایایاز Masteron-Enanthate (پودر)

1،مزایای Masteron - Enanthate تا حد زیادی می تواند در سه کلمه خلاصه ، لاغر و سخت است. برای تقویت عملکرد و خارج از یک بیمار سرطان پستان تا حد زیادی آن را تنها تقویت کننده عملکرد از طبیعت بدنسازی که مکمل با Masteron در مقام اول آن را به عنوان هیکل عالی تبدیل استروئید است اما آن را یک معجزه در یک بطری نیست. حتی اگر آن را تا به رتبه نسبتا خفیف کم آندروژنیک داستان آن را می گوید و نه متفاوت است که آن را به عنوان یکی از سخت کاملا مناسب و معقول. علاوه بر این، همانطور که توسط طبیعت آن اثرات Masteron-Enanthate فعالیت سوخت و ساز کلی توسط لیپولیز به طور مستقیم تحریک; نه, آن است که تنها استروئید است که ارائه مزایای چنین است و نه آن را یکی از قوی ترین اما این تا حد زیادی صفات.


2, به عنوان Masteron - Enanthate واقعا تنها در خدمت هدف از تکیه کردن و سخت کردن شما به طور کلی تنها استروئید مورد استفاده در جهان بدنسازی رقابتی و توسط کسانی که از عملکرد افزایش طبیعت که این کار را تنها به نگاه و احساس بهتری را ببینید; موش بدنسازی. شما بسیاری از Masteron که در جهان ورزشی عملکرد استفاده می شود پیدا کنید; هدف زیادی برای بازیکن فوتبال یا بیس بال و یا هر دیگری در ورزشکار میدانی وجود ندارد; مطمئن, برخی از آنها ممکن است با Masteron dabble اما بسیاری از آنابولیک های دیگر که در خدمت هدف خود را انتخاب کنید. اما, برای بدنساز این استروئید آنابولیک می تواند تفاوت بین مقام اول و دوم در نشان می دهد; پس از همه, در حالی که بسیاری از عوامل به بدنساز موفق در سختی مرحله و لاغری نهایی دو تا از نگرانی های اولیه وجود دارد. در نهایت این یکی از چند استروئیدهای آنابولیک آندروژنیک ما تقریبا می تواند با استعداد برچسب استروئید بدنسازی خالص است. ---From RongXin Company.


پخت و پز دستور العمل فقط برای مرجع شما ، اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر ، pls تماس با مهندس :

Drostanolone enanthate 100mg/ml - 250ml
25 گرم Drostanolone enanthate (20ml)
5ml BA (2%)
50ml BB (20%)
نفت ۱۷۵ میلی لیتریمزیت رقابتی شرکت Rongxin Bio-Tech برای شما:

1. کیفیت: تمام محصولات تحت GMP تولید, خلوص بیش از 99%.
2. قیمت رقابتی تر از کارخانه به طور مستقیم.
3. سفارشی:قبول, ما خدمات OEM برای پپتیدها عرضه, hgh,steriods پودر خام و محصولات دیگر.
4. روز تحویل سریع :حمل و نقل خواهد شد در عرض 3 روز کاری پس از دریافت پرداخت انجام دهد.
5. حمل و نقل امن: حباب + آلومینیوم کیسه کارتن
6. روش های پرداخت: گرم پول، اتحادیه غربی، T / T پیش و یا پرداخت انتقال بانکیاطلاعات تماس

انترپرایز mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:sales@rongxinbio.com

واتساپ:+86-18729210590


اگر شما با enanthate drostanolone طبیعی ما راضی (masteron) cas472-61-145 پودر بدنسازی مکمل پودر استروئید خام برای چرخه بدنسازی, خوش آمدید برای تماس با کارخانه ما. آمدن در کیفیت بالا، محصولات somatropin با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا رایگان برای خرید و یا عمده فروشی محصولات فروش داغ از ما.

Hot Tags: طبیعی drostanolone enanthate (masteron) CAS472-61-145 پودر بدنسازی مکمل پودر استروئید خام برای چرخه بدنسازی, چین, کارخانه, عمده فروشی, با کیفیت بالا, خرید, somatropin, فروش داغ, برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like