دیانابول CAS72-63-9

نام محصولات: Methandienone / Dianabol
شماره CAS: 72-63-9
شماره Einecs: 200-787-2
خلوص: 99٪
MF: C20H28O2
مگاوات: 300.44
شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید
مقدار حداقل سفارش: 10 گرم.
چت کن

جزئیات محصول

مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول:

نام محصولات: Methandienone / Dianabol

شماره CAS: 72-63-9

شماره Einecs: 200-787-2

خلوص: 99٪

MF: C20H28O2

مگاوات: 300.44

شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید

شکل ظاهری: کریستالی سفید رنگ

استاندارد: درجه پزشکی /

مقدار حداقل سفارش: 10 گرم.

ساخت: RongXin

کاربرد: یک استروئید خوراکی قابل استفاده با تأثیر زیادی بر متابولیسم پروتئین. مهتاندیونون دارای اثر آنابولیک و آندروژنیک بسیار قوی است.

واژه های کلیدی: متاندین ، ​​دیانابول ، دانابول ، استروئید آنابولیک

methandienone.jpgDianabol.jpg

توضیحات محصول

دیانابول (متاندروستنولون)از زمان معرفی آن در سال 1958 یکی از مهمترین استروئیدهای آنابولیک در بدن سازی بوده است. همچنین به عنوان&"Dbol GG" شناخته می شود ، این ترکیب خوراکی بهترین استفاده برای چرخه های استروئیدی در ترکیب با استروئیدهای تزریقی است ، اما می تواند دارای ارزش باشد به تنهایی نیز استفاده می شود. جمع آوری Dianabol با استروئیدهای تزریقی

Methandienone.png
اثر بیشتر استروئیدهای آنابولیک تزریقی با افزودن Dianabol تا حد زیادی افزایش می یابد. این بهبود بیشتر از افزایش ساده میزان تزریق توسط همان مقدار است. یک نمونه کلاسیک و چشمگیر ترنبولون است. اگرچه مقدار کل استروئید استفاده شده در هر سه مورد یکسان است ، 50 میلی گرم در روز هر یک از استات ترنبولون که با 50 میلی گرم در روز انباشته شده است ، Dianabol یک چرخه استروئیدی بسیار موثرتر از 100 میلی گرم در روز استات ترنبولون به تنهایی یا 100 میلی گرم را فراهم می کند / روز Dbol به تنهایی. مشخصات عوارض جانبی نیز برتر است. به عبارت دیگر ، ترکیبات به صورت هم افزایی عمل می کنند: کل از قطعات بیشتر است. این احتمالاً به دلیل مکانیسم های مختلف عمل است.

همه داروهای تزریقی به خوبی با Dianabol انباشته می شوند ، با این تفاوت که در دوزهای بالاتر تستوسترون ، Dianabol کمتر مفید و در نهایت کاملاً غیرضروری می شود. به عنوان مثال ، می توان با افزودن Dianabol در 500 میلی گرم در هفته استفاده از تستوسترون بهبود زیادی در چرخه استروئید داشت ، اما در 1000 میلی گرم در هفته فقط یک بهبود متوسط ​​احتمال دارد. با 2000 میلی گرم در هفته ، احتمالاً هیچ افزایش قابل ملاحظه ای در اثر مشاهده نخواهد شد ، مگر با افرادی که قبلاً در آن مقدار تنها مصرف به فلات رسیده اند. برای اکثر موارد اینگونه نخواهد بود.

پودر استروئید خام Methandienone D-Bol هورمون بدن سازی Dianabol 72-63-9


چرا شرکت من را انتخاب می کنم؟

1. نماینده حمل و نقل حرفه ای و غنی.
2. بسته سفارش پس از دریافت پرداخت علاوه بر تعطیلات چینی ، در 12 ساعت ارسال می شود.
3. استروئیدهای با کیفیت بالا تضمین شده.
4. مشکلات بلافاصله برای شما حل می شود.
5. شرایط پرداخت انعطاف پذیر مانند WU ، MG و Bank Wire.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

واتساپ: +86-18729210590


اگر&# 39 هستید ؛ با استفاده از روش خوراکی تزریق / تزریق استروئیدهای آنابولیک توده عضلانی پودر توده عضلانی فروش گرم تجهیزات بدن سازی هورمون d-bol ، از Ghand # 39 خود راضی هستید ، لطفا با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.


Hot Tags: Dianabol CAS72-63-9 ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like