پودر استروئیدهای Stanozolol Winstrol

اطلاعات اصلی محصول
نام شیمیایی: Stanozolol (Winstrol)
فرمول مولکولی: C21H32N2O
وزن مولکولی: 328.49
شماره CAS: 1010418-03-8
EINECS: 233-894-8
سنجش: 99٪
درجه: درجه دارویی
چت کن

جزئیات محصول

پودر استروئیدهای Stanozolol Winstrol

مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول

نام شیمیایی: Stanozolol (Winstrol)
نام های دیگر: آنابولیک ، آناسیث ، پودر وینسترول ، استنول ، استرومبا ، توابولین ، وینسترول ، وینسترول
فرمول مولکولی: C21H32N2O
وزن مولکولی: 328.49
شماره CAS: 1010418-03-8
EINECS: 233-894-8
سنجش: 99٪

درجه: درجه دارویی

بسته بندی: در کیسه فویل یا درام.

MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم.

ساخت: RongXin
ذخیره سازی: آن را در فضای خنک و تاریک زیر مهر و موم نگه دارید
شکل ظاهری: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید ، بدون بو است. تقریباً در آب محلول نیست ، در الکل ، کلروفرم محلول است ، در استون کمی محلول است
کاربرد: مواد دارویی ، هورمون استروئیدی ، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک.

stanozolol.jpgwinstrol-50.jpg

توضیحات محصول

Winstrol - Stanozololcas10418-03-8یک استروئید آنابولیک است که معمولا برای برش چرخه استفاده می شود. در حالی که بسیاری از افراد تلاش می کنند از Dianabol یا حتی Anadrol برای برش چرخه استفاده کنند ، من واقعاً هرگز در مورد کسی که از Stanozolol استفاده می کند برای هر چیزی غیر از چرخه برش چیزی نشنیده ام. از این نظر کمی تسویه حساب است. بگذارید تکرار کنم که: استنوزولول یک داروی برش دهنده است. افراد زیادی در مورد استفاده از آن در چرخه حجیم بحث نخواهند کرد. این ماده مطمئناً یک ترکیب بسیار مثر برای درمان کم خونی نیست (1) و بنابراین به درستی می توان تصور کرد که نقش آن در چرخه های حجیم بسیار محدود باشد. یک استفاده جدید برای Winstrol در هر چرخه (شاید حتی حجم زیاد) استفاده از آن در دوز بسیار محدود ، به منظور کاهش SHBG باشد. (2) یکی از خواص Winstrol توانایی عمیق آن در کاهش SHBG بسیار بیشتر از سایر استروئیدها است. دوز mg / kg2/0 به میزان قابل توجهی SHBG را کاهش می دهد ، که به نوبه خود باعث افزایش میزان تستوسترون آزاد در بدن می شود. همانطور که با 99 of از استروئیدها ، مهم است که توجه داشته باشید که سرکوب سطح طبیعی هورمونی شما اتفاق خواهد افتاد (البته شاید به حدی نباشد که با بسیاری از استروئیدها نیز روبرو شود). (3) همانند اجرای تقریباً هر ترکیبی ، مکمل تستوسترون (به عنوان مثال آزمون در حال اجرا در چرخه حاوی Winstrol) برای جلوگیری از اختلال عملکرد جنسی احتمالی لازم است.


توابع استانوزولول

استانوزولولتوانایی کاهش قابل توجه انسولین-هورمون جنسی (SHGB) را دارد. SHBG یکی از فاکتورهای اصلی تعیین کننده میزان آزاد یا محدود شدن تستوسترون در بدن است. SHBG بالاتر به معنی تستوسترون آزاد کمتر است ، که نشان دهنده تستوسترون فعال و قابل استفاده ما است. هنگامی که SHBG کاهش می یابد تستوسترون بیشتری برای استفاده در دسترس است. برای مصرف کننده استروئید به همان اندازه مهم است که سایر استروئیدها که ممکن است استفاده شوند در هنگام پایین آمدن SHBG موثرتر هستند.

سنتز پروتئین به سرعت ساخت پروتئین ها ، سلول سازنده بافت عضلانی ، گفته می شود. با استنوزولول میزان سنتز پروتئین افزایش می یابد.

تمام بافت های عضلانی از 16٪ نیتروژن تشکیل شده است و در صورت عدم نگهداری مقادیر کافی ، ما به حالت کاتابولیک (از بین رفتن عضله) می رسیم. نرخ بالاتر احتباس نیتروژن منجر به حالت آنابولیک (عضله سازی) می شود.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

واتساپ: +86-18729210590اگر&# 39 هستید ؛ از 99٪ خلوص stanozolol (winstrol) cas10418-03-8 دارویی واسطه های ساخت عضله برای افزایش وزن هورمون های عضلانی راضی هستید ، لطفا با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.

Hot Tags: پودر استروئیدهای Stanozolol Winstrol ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like