4-کلرو -17 ال-متیل-آندرو-1،4-دیین-3،17 ب-دیول

نام محصول: 4-کلرو-17a-متیل-آندرو-1،4-دین-3،17 ب-دیول
شماره CAS: 2446-23-3
نامهای دیگر: 4-کلرودیدرومیتیل تستوسترون
MF: C20H27ClO2
محل مبدا: چین (سرزمین اصلی)
خلوص: 99٪
درجه: درجه دارویی
بسته بندی: در کیسه فویل یا درام.
توضیحات: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید
چت کن

جزئیات محصول

4-کلرو -17 ال-متیل-آندرو-1،4-دیین-3،17 ب-دیول

مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول:

نام محصول: 4-کلرو-17a-متیل-آندرو-1،4-دین-3،17 ب-دیول
شماره CAS: 2446-23-3
نامهای دیگر: 4-کلرودیدرومیتیل تستوسترون
MF: C20H27ClO2
محل مبدا: چین (سرزمین اصلی)
خلوص: 99٪
درجه: درجه دارویی
بسته بندی: در کیسه فویل یا درام.
توضیحات: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید
MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم.
ساخت: RongXin
کاربرد: مواد دارویی ، هورمون استروئید ، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک.
شرکت ما Rongxin می تواند انواع مختلفی از محصولات میانی دارویی را با کیفیت بالا ارائه دهد. خوش آمدید به پرسش و پاسخ من به شما اطلاعات دقیق تری می دهم.

توضیحات محصول

هنگامی که تورینابول خوراکی در یک چرخه استروئید آنابولیک استفاده می شود ، کمتر از 20 میلی گرم در روز تقریباً غیر قابل توجه به پشته اضافه می شود ، یا اگر به تنهایی استفاده شود یک چرخه بسیار ضعیف خواهد بود. بیش از 50 یا 60 میلی گرم در روز نکته کمی وجود دارد ، زیرا اثر آنابولیک اضافه شده در صورت وجود کم خواهد بود. و عوارض جانبی نامطلوب پمپ های عضلانی بیش از حد و / یا افزایش فشار خون اغلب در این مرحله در حد تحمل است ، در حالی که از آن عبور می کند.

图片2.png

من توصیه نمی کنم&# 39 ترکیب OT با سایر استروئیدهای آنابولیک خوراکی باشد. در عوض ، هنگام استفاده از OT و تمایل به افزایش آنابولیسم ، باید یک یا چند ماده تزریقی به جای خوراکی دیگر اضافه شود. دلیل کافی برای این امر این است که نتایج از ترکیب یک ماده خوراکی به جای سایر خوراکی ها (به استثنای احتمالی اکساندرولون) بسیار بهتر است. دلیل دیگر این است که در دوزهای موثر OT ، سمیت کبدی در حال حاضر به اندازه ای است که می تواند منطقی تلقی شود. استروئید آلکیلاته دیگری نباید اضافه شود.

تابع

1. Turinabol خوراکی تا حدودی ، معمایی و مستعد سوing تفاهم است. این فقط یک نسخه قرص تورینابول تزریقی یا یک نسخه آلکیله شده از آن نیست. همچنین ، علی رغم ادعاها ، این یک استروئید آنابولیک است که به طور خاص برای دوپینگ ساخته شده است. این ادعا از سردرگمی با مزانولون حاصل می شود. از نظر ساختاری ، این دیانابول است که کلر اضافه شده در موقعیت -4 دارد ، که از مزیت قابل پیش بینی جلوگیری از عطر سازی است.
2. در مورد Turinabol خوراکی ، با توجه به ارتباط ساختاری فوق با Dianabol ،&# 39 را معمولاً نسخه خشک آن می نامند. اگر این درست بود هر چند ، هیچ تفاوتی بین استفاده از OT به تنهایی و استفاده از Dianabol plus مهارکننده آروماتاز ​​وجود ندارد. تفاوت قابل توجهی در عمل وجود دارد. OOT باید ترکیب خود را در نظر گرفته نه به عنوان یک Dianabol خشک. همانطور که گفته شد ، این توصیف مشهور اولین تقریب بد نیست. کافی است از محدودیت های آن آگاه باشید.

مزایای 4-کلرو-17a-متیل-آندرو-1،4-دین-3،17b-دیول / تورینابول
A. عضلات سفت و بدون ظاهر پف کرده
ب افزایش قدرت
C. افزایش توده عضلانی بدون چربی
D. قابلیت اتصال شدید به SHBG
E. افزایش تستوسترون رایگان
اف. اثرات جانبی پایین

HPLC

图片3.png
اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

واتساپ: +86-18729210590
اگر&# 39 هستید ؛ از مکمل های بدن سازی 4-کلرو-17a-متیل-آندرو-1،4-دین-3،17 ب-دیول / تورینابول cas2446-23-3 هالودرول ماده اولیه دارویی از دست دادن چربی و افزایش عضلات رضایت دارید پودرهای خام پودرهای استروئید ، لطفا با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.

Hot Tags: 4-کلرو-17a-متیل-آندرو-1،4-دین-3،17 ب-دیول ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like