Clenbuterol HCL (clen) CAS: 21898-19-1

Clenbuterol HCL (clen) CAS: 21898-19-1

نام محصول: هیدروکلراید کلنبوترول
شماره CAS: 21898-19-1
عوارض جانبی Clenbuterol hcl: 4-Amino-alpha - [(tert-butylamino) methyl] -3
عوارض جانبی Clenbuterol hcl: C12H18Cl2N2O.HCl
عوارض جانبی Clenbuterol hcl: C12H19Cl3N2O
Clen hcl: پودر میکرو سیستالین بی رنگ
Clen hcl MP: 174-175.5T
چت کن

جزئیات محصول

Clenbuterol HCL (clen) CAS: 21898-19-1


مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول

نام محصول: هیدروکلراید کلنبوترول

شماره CAS: 21898-19-1

عوارض جانبی Clenbuterol hcl:4-آمینو-آلفا - [(tert-butylamino) متیل] -3

عوارض جانبی Clenbuterol hcl:C12H18Cl2N2O.HCl

عوارض جانبی Clenbuterol hcl:C12H19Cl3N2O

Clen hcl:پودر میکرو سیستالین بی رنگ

Clen hclMP: 174-175.5T

Clen hclکاربرد: فنیل اتانول آمین جایگزین شده با 2 فعالیت سمپاتومیمتیک. گشاد کننده برونش

شرکت ما می تواند بسیاری از محصولات با کیفیت بالا را ارائه دهد. خوش آمدید به پرس و جو و من اطلاعات دقیق تری به شما می دهم.

درجه: درجه دارویی

بسته بندی: در کیسه فویل یا درام.

توضیحات: پودر کریستالی سفید یا تقریباً سفید

MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم.

ساخت: RongXin

کاربرد: مواد دارویی ، هورمون استروئید ، آنابولین. به عنوان یک هورمون مردانه و هورمون های آنابولیک.


Clenbuterol_副本.jpgclenbuterol.jpg

محصولات مرتبط


تستوسترون استات

ترنبولون استات

MGF

تستوسترون سایپیونات

Trenbolone Enanthate

PEG MGF

تستوسترون دکانوات

بولدنون استات

CJC-1295

تستوسترون Enanthate

بولدنون غیرسیلنات

CJC-1295 DAC

تستوسترون ایزوکپروات

بولدنون سایپیونات

PT-141

تستوسترون فنیل پروپیونات

بولدنون پروپیونات

ملانوتان -۱

تستوسترون پروپیونات

ناندرولون دکانوات

ملانوتان -2

تستوسترون Undecanoate

ناندرولون فنیل پروپیونات

GHRP-2

استرون

ناندرولون غیرسیلاته

GHRP-6

تستوسترون سوستانون 250

ناندرولون سایپیونات

ایپامورلین

کلستول استات

ناندرولون پروپیونات

هگزارلین

متیلندروستانولون

متیل تریولنولون

سرمورلین

Methenolone Enanthate

Drostanolone Propionate

اکسی توسین

متنولون استات

Drostanolone Enanthate

TB500

آنادرول

استانولون

قطعه 176-191

آناوار

تادالافیل

تریپتورلین

وینسترول

وردنافیل

تسامورلین

کلومیفن سیترات

دیانابول

گنادورلین

تورمیفن سیترات

تاموکسیفن سیترات

DSIP

فیناستراید

داپوکستین هیدروکلراید

Selank

اطلاعات تماس

ایمیل: sells@rongxinbio.com


نکات تناسب اندام


تله چربی: رایج ترین اشتباه در 6 دوره کاهش چربی

اغلب گفته می شود که افزایش عضله یک فعالیت فنی است و از دست دادن چربی یک تلاش فردی است! برای کاهش چربی ، فقط باید سخت کار کنید تا فعالیت های بیشتری داشته باشید ، چه فعالیت هایی را می توان انجام داد و سپس کمتر غذا خورد!

واقعاً؟ بیایید نگاهی به شش اشتباه رایج در کاهش چربی بیندازیم.

اشتباه 1: مصرف کالری را خیلی سریع کاهش دهید

این یکی از بزرگترین اشتباهات است!

اشتباهی که هرکسی هنگام تصمیم به شروع کاهش چربی مرتکب می شود ، کاهش سریع کالری دریافتی است! این که آیا پرنده قدیمی در ورزشگاه&# 39 است یا تازه واردی که تازه وارد سالن ورزشی شده است چنین اشتباهی مرتکب شده است! ~

ایده های زیر منطقی به نظر می رسند:"؛ من می خواهم وزن بیشتری کم کنم بنابراین باید" کمتر بخورم؛ و سپس مشتاقم که کالری دریافتی را کاهش دهم.

درست است که&# 39 ، این روش می تواند در کوتاه مدت نتایج را ببیند ، اما با گذشت زمان به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود. همانطور که با اشتیاق میزان کالری دریافتی را کاهش می دهید ، خطر از دست دادن عضلات ارزشمند افزایش می یابد و از آنجا که بدن احساس گرسنگی می کند ، سرعت سوخت و ساز بدن را کاهش می دهد ، بنابراین کاهش سریع کالری باعث کاهش سریع و بیشتر وزن نمی شود. باعث می شود عضله بیشتری از دست دهید.


اشتباه 2: ورزش هوازی بیش از حد

به عنوان اولین نکته ، بسیاری از افراد&نقل قول می کنند ؛&را باور کنید؛ که وقتی وارد مرحله کاهش چربی می شوند ، باید به طور خودکار میزان ورزش های هوازی را افزایش دهند. ورزش های هوازی همیشه با کاهش چربی همراه است. اگرچه ورزش هوازی فواید زیادی دارد ، اما باز هم معایبی دارد ، به ویژه هنگامی که وزن تمرین را خیلی سریع افزایش می دهید. بزرگترین عیب ورزش هوازی خطر افزایش از دست دادن عضلات است. وقتی برای افزایش حجم عضلات سخت کار می کنید ، خطر از دست دادن عضلات را دارید.

Don&# 39 ؛ هوازی را دیوانه نکن! او یک کاربر کاهش چربی نیست! مصرف چربی ناشی از گرما ، تمرین با وزنه ، تمرین با فاصله است و کالری زیادی مصرف می کند!

توصیه می شود در مراحل اولیه مرحله کاهش چربی ، ورزش هوازی را تا حد ممکن کم انجام دهید. این تضمین می کند که کاهش چربی بدن به دلیل کنترل مناسب رژیم غذایی و انجام ورزش های هوازی برای تقویت مصرف چربی در صورت کند بودن اثر کنترل رژیم غذایی است.


اشتباه 3: تعداد زیاد روش های آموزشی

آیا کسی را شنیده اید که می گوید:"؛ اگر می خواهید چربی ، خطوط را کاهش دهید ، از وزن کم و تعداد دفعات زیاد" استفاده کنید. آیا این واقعاً درست است؟

تنها راه دریافت خطوط عضلانی داشتن توده عضلانی کافی و نسبت چربی کم است! و شکل عضله نمی تواند&# 39 باشد ؛ شکل (شما فقط می توانید او را بزرگتر یا لاغرتر کنید)

روش تمرین با فرکانس بالا ، که می تواند به شما در بهبود استقامت عضلات و ایجاد فیبر عضلانی قرمز کمک کند ، مشکلی ندارد ، اما در کاهش چربی تفاوتی وجود ندارد!

برای به دست آوردن خطوط عضلانی واضح تر ، باید روی کم کردن چربی بیشتر بدن تمرکز کنید. میزان چربی بدن از طریق آینه قابل مشاهده است. هرچه چربی بدن بیشتر باشد ، خط عضلانی شما بارزتر است ، چربی بدن کمتر می شود. خطوط عضلانی بارزتر است.

بنابراین چگونه چربی بدن را کاهش دهیم؟ کنترل رژیم و مصرف کالری! به جای تعداد زیادی از روش های تمرینی ، یادآوری روش های تمرین برای کاهش چربی و افزایش عضلات تفاوتی ندارد. تفاوت عمدتا در رژیم غذایی است! اگر می خواهید قدرت و قدرت خود را حفظ کنید ، از&# 39 استفاده نکنید ؛ از روش اصلی آموزش صرف نظر نکنید! به عبارت دیگر ، هرگز به روش آموزشی خود روی نیاورید حتی اگر به یک دوره کاهش چربی روی بیاورید.

خواندن توصیه شده: سو F تفاهم در تناسب اندام: وزن سبک ، چند بار تمرین خط؟ ؟


خطای چهار: کربوهیدرات ها را رد کنید

به نظر می رسد رژیم غذایی با آب کم کربن برای همه افرادی که چربی خود را از دست می دهند تبدیل به جریان اصلی شده است ، اما&# 39 را مصرف نکنید! همه چیز دارای یک فضا-زمان متناسب با آن است. آنچه شما باید از خود بپرسید این است: "آیا رژیم غذایی با آب کم کربن واقعا مناسب ترین رژیم است؟ آیا درست است که شما نشاسته نمی خورید؟ "

رژیم کم آب با کربن می تواند باعث از دست رفتن عضلات شود و در صورت عدم انجام صحیح ، بر متابولیسم تأثیر بگذارد. کربوهیدرات ها منبع اصلی انرژی برای بدن هستند. اگر میزان دریافت کربوهیدرات را بیش از حد کاهش دهید ، عضلات نه تنها از نظر بصری به سرعت خشک می شوند ، بلکه خطر از دست دادن عضلات را نیز در پی خواهند داشت. هنگامی که در طول رژیم غذایی خود کربوهیدرات بیشتری مصرف می کنید ، عضلات همچنان پر خواهند بود و متابولیسم بدن در یک سطح مشخص حفظ می شود. اگر می خواهید میزان کربوهیدرات خود را کاهش دهید ، هرگز نباید عجله کنید تا کربوهیدرات دریافتی خود را به روشی ملایم تر کاهش دهید.


اشتباه 5: بدون غذای جادویی

چند بار عنوان اینگونه تبلیغات آنلاین را دیده اید - خوردن این هشت نوع غذا برای خلاص شدن از شکم بزرگ ، این کاملا بی معنی است!

هیچ غذای جادویی در جهان وجود ندارد ، هیچ غذایی نمی تواند به لاغر شدن شما کمک کند! برخی از مواد تشکیل دهنده حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی ، فیبر غذایی و کالری کمتری هستند اما بدن به شما نمی گوید چه غذایی می خورید. آنها فقط می دانند چه مقدار کالری ، پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات مصرف می کنید. صبر کن. بدن شما برنده&# 39 نیست ؛ در برابر غذاهای خاص تعصب داشته باشید. امروز ، او&# 39 را فریاد زد زیرا شما یک پیتزا خوردید." ؛ خدایا! شما فقط یک پیتزا خوردید باید بگذارم خط پری دریایی تو ناپدید شود. بدن&# 39 نیست ؛ مانند این کار نمی کند. بدن شما هر آنچه را می خورید تحمل می کند ، بنابراین خبر خوب این است که وقتی کنترل رژیم دارید ، در واقع هیچ غذایی وجود ندارد که بتوانید # 39 بخورید. تا زمانی که می توانید میزان غذا را کنترل کنید ، به&# 39 اجازه ندهید که کالری دریافت شده&"؛ بیش از حد GG" مصرف کنید.


اشتباه 6: اهداف غیرواقعی

مضطرب به دنبال موفقیت یک مشکل مشترک برای بسیاری از مردم است. یک ستاره خاص چند ماه انسان را تغییر داده است و چند پوند از دست داده است! این مواردی است که شما از روی سطح به آنها نگاه می کنید! من&# 39 را نمی دانم که آیا آنها تبلیغات ، فیلم می کنند و مجبور به انجام این کار هستند؟ روش حتی افراطی است!

GG quot ؛ من می خواهم برای استقبال از تابستان در عرض هشت هفته 13 کیلوگرم وزن کم کنم!"؛ یا" ؛ من می خواهم هفته ای 1.5 کیلوگرم وزن کم کنم" ؛ ، این هدفی است که بسیاری از مردم تعیین کرده اند. اما اهداف غیر واقعی باعث می شود که در مسیر کاهش وزن ناامید و آشفته شوید. هنگامی که این احساس بیش از حد شدید باشد ، شما شروع به تعجب می کنید که آیا کاهش وزن صحیح است یا حتی استفاده از برخی روش های شدید را شروع می کنید. دستیابی به نتایج کوتاه مدت ، اما در نهایت کنترل رژیم غذایی معمولی را خراب کرد. آنچه شما باید انجام دهید تغییر به یک هدف کوچک است که می تواند هر هفته محقق شود. گام به گام به شما احساس رضایت و اطمینان بیشتری می دهد تا به حرکت در مسیر درست ادامه دهید.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Hot Tags: clenbuterol hcl (clen) cas: 21898-19-1 ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like