مایع زرد Boldenoe Undecylenate

نام: Boldenone Undecylenate
نام دیگر: Equipoise؛ گانابل Equigan ؛ فوق العاده بولدنون Undecanoate
شماره CAS: 13103-34-9
خلوص: 99٪
MF: C30H44O3
مگاوات: 452.67
شماره Einecs: 236-024-5
استاندارد: استاندارد سازمانی
MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم
ساخت: RongXin
شکل ظاهری: مایع چسبنده زرد روشن بدون رنگ
چت کن

جزئیات محصول

مایع زرد Boldenoe Undecylenate

مشخصات محصول:

اطلاعات اصلی محصول:

نام: Boldenone Undecylenate
نام دیگر: Equipoise؛ گانابل Equigan ؛ فوق العاده بولدنون Undecanoate
شماره CAS: 13103-34-9
خلوص: 99٪
MF: C30H44O3
مگاوات: 452.67
شماره Einecs: 236-024-5
استاندارد: استاندارد سازمانی
MOQ (حداقل مقدار سفارش): 10 گرم

ساخت: RongXin
شکل ظاهری: مایع چسبنده زرد روشن بدون رنگ
کاربرد: Boldenone Undecylenate (تعادل) یک ترکیب استروئیدی است که می تواند در طی یک چرخه سودهای آهسته اما ثابت را به کاربران برساند. همچنین گزارش بسیار کمی در مورد عوارض جانبی ناشی از تبدیل تستوسترون به استروژن نسبتاً ایمن است.


توضیحات محصول

Boldenone Undecylenate (تعادل) یک ترکیب استروئیدی است که می تواند در طول یک چرخه سودهای آهسته اما ثابت را به کاربران برساند. همچنین گزارش بسیار کمی در مورد عوارض جانبی ناشی از تبدیل تستوسترون ها به استروژن نسبتاً ایمن است.

با توجه به ساختار شیمیایی آن ، بولدنون عوارض جانبی مرتبط با استروژن را به خوبی نشان نمی دهد. زنان گاهی اوقات با این ترکیب در همسایگی 25-50 میلی گرم در هفته نیز آزمایش می کنند. عوارض جانبی با Boldenone اندک است ، جدا از افزایش اشتها و افزایش تعداد RBC ، مهمترین عارضه جانبی گزارش شده از کاربران سرکوب HPTA است - یک عارضه جانبی تقریباً تمام استروئیدهای آنابولیک. ژنیکوماستی امکان پذیر است ، خصوصاً در موارد حساس به این عارضه جانبی اما با SERM یا AI قابل کنترل است. با دوزهای طولانی مدت طولانی ، افزایش شمارش قرمز خون ممکن است آنقدر عمیق باشد که فشار خون و افزایش خطر لخته شدن باعث نگرانی شود. مکمل هایی که باعث رقیق شدن خون و / یا توقف در کلینیک اهداکننده خون می شوند ، اغلب توسط مصرف کنندگان بولدنون مورد توجه قرار می گیرند.

Boldenoe Undecylenate.jpgBU.jpg

نحوه استفاده از Boldenone Undecylenate
اگرچه مدت زمان طولانی تری فعال می ماند ، اما تعادل حداقل هفته ای یک بار توسط ورزشکاران تزریق می شود. این ماده معمولاً در دوزهای 200-400 میلی گرم (4-8 میلی لیتر ، نسخه 50 میلی گرم) در هفته برای مردان ، 50-75 میلی گرم در هفته برای زنان استفاده می شود.
دوز موثر (مردان): 300 میلی گرم تا 400 میلی گرم + هفته
دوز موثر (زنان): 50-150 میلی گرم در هفته
نیمه عمر: Boldenone undecylenate 14 روز


فواید بدن سازی

Boldenone Undecylenatecas13103-34-9EQ نیز نامیده می شود ، توسط بدنسازان و ورزشکاران برای افزایش توده عضلانی ، افزایش استقامت و افزایش تولید گلبول های قرمز خون در بدن استفاده می شود که به استقامت نیز کمک می کند زیرا سلول های قرمز خون اکسیژن را حمل می کنند و اگر خون شما غنی از اکسیژن باشد ، بیشتر دوام می آورید در طول تمرینات شدید یا عملکرد. Boldenone Undecylenate یا EQ در بین ورزشکاران ، بدنسازان و علاقه مندان به تناسب اندام محبوب است زیرا در دوره های اوج حجیم سازی یک سود آهسته اما ثابت ایجاد می کند. به این چرخه ها سود EQ گفته می شود. EQ را می توان در دوزهایی که از 200 میلی گرم تا 600 میلی گرم در هفته و بیش از دوازده هفته متغیر است ، تجویز کرد.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


اگر&# 39 هستید ؛ از فروش گرم boldenoe undecylenate (equipoise) cas13103-34-9 رشد عضله استروئید مایع زرد نور طبیعی مایع بولدنون ، خوش آمدید با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.

Hot Tags: مایع زرد Boldenoe Undecylenate ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like