آنسومون ۱۰۰یو هگ

آنسومون ۱۰۰یو هگ

نام:Ansomone 100iu HGH
یک جعبه:10iu/bottle,100iu/kit
قیمت:مذاکره خواهد شد
دقیقه مقدار سفارش: 1 کیت
Email:sales@rongxinbio.com
واتساپ:+86-18220537895
چت کن

جزئیات محصول

                                                 Ansomone 100iu hgh


چگونه باید از آنسومون 100iu hgh استفاده کرد؟


قبل از استفاده، 1ml آب برای تزریق به آرامی در امتداد دیوار بطری به rhGH lyophilized اضافه کنید. آن را به آرامی تکان دهید تا آن را به طور کامل حل کنید. با خشونت نوسان نکن .

۱- دياژي که براي ترويج رشد کودکان به کار مي رود از فردي به فرد متفاوت است. دوز توصیه می شود 0.1 ~ 0.15IU / کیلوگرم وزن بدن در روز، یک بار در روز، زیر جلدی، به مدت 3 ماه تا 3 سال، و یا به عنوان توسط یک دکتر کارگردانی شده است.

2. دوز توصیه می شود برای درمان سوختگی شدید 0.2 ~ 0.4IU / کیلوگرم وزن بدن در روز، یک بار در روز، تزریق زیر جلدی، و دوره درمان به طور کلی در حدود 2 هفته است.

3. برای تناسب اندام, ترویج رشد عضلانی: دوز توصیه می شود 5~ 10IU در روز, یک بار در روز, تزریق زیر جلدی, دوره درمان است به طور کلی 3 ماه تا 1 سال.

4. برای کاهش وزن، دوز توصیه می شود 4~ 8IU در روز، یک بار در روز، تزریق زیر جلدی، دوره درمان به طور کلی 3 ماه تا 1 سال است.

5. برای زیبایی, دوز توصیه می شود 4~ 6IU در روز, یک بار در روز, تزریق زیر جلدی, دوره درمان است به طور کلی 3 ماه تا 1 سال.

hgh ansomone


درباره آنسومون 100iu HGH:


آنسومون یکی از مشهورترین HGHهای جهان است. تولیدکننده آن یک شرکت بزرگ چینی AnkeBio (شرکت بیوتکنولوژی آنهویی آنکه) است. نقش اصلی استفاده از آنسومون توانایی آن در افزایش آموزش قدرت و سوزاندن چربی زیر جلدی، ارائه ورزشکاران با نگاه برجسته و کمک است.

به گفته ورزشکاران، حدود 80 درصد متوجه افزایش توده عضلانی خشک شدند، در حالی که 85 درصد ورزشکاران متوجه نقشی در سوزاندن چربی شدند. تنها نزولی به Ansomone هزینه بالای آن است، اما ما می توانیم به شما رقابتی ترین قیمت و خالص ترین کیفیت را.


ansomoneاطلاعات بیشتر برای HGH آنسومون:

ansomone growth hormone

Hot Tags: ansomone 100iu hgh, چین, کارخانه, عمده فروشی, کیفیت بالا, خرید, somatropin, فروش داغ, برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like