سوماتروپین جینتروپین

اطلاعات اصلی محصول
نام پروتکت: Jintropin HGH
نامهای دیگر: هورمون رشد انسانی / اسیدهای آمینه 191
فرمول مولکولی: C990H1529N263O299S7
استاندارد درجه: درجه داروخانه
صدور گواهینامه: HPLC / MS
ظاهر: قدرت سفید
محل مبدا: چین (سرزمین اصلی)
وزن مولکولی: 22124g / mol
تاریخ قفسه: 24 ماه
چت کن

جزئیات محصول

مشخصات محصول

اطلاعات اصلی محصول:

نام پروتکت: Jintropin HGH

نامهای دیگر: هورمون رشد انسانی / اسیدهای آمینه 191

فرمول مولکولی: C990H1529N263O299S7

استاندارد درجه: درجه داروخانه

صدور گواهینامه: HPLC / MS

ظاهر: قدرت سفید

محل مبدا: چین (سرزمین اصلی)

وزن مولکولی: 22124g / mol

تاریخ قفسه: 24 ماه

دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتیگراد

مشخصات: 8iu / 10iu / 12iu / 16iu

خلوص: 99٪

بسته بندی: کیسه / جعبه حباب / فویل آلومینیومی

روش حمل و نقل: EMS ، DHL ، UPS ، TNT یا FEDEX

زمان تحویل: 1 روز کاری پس از دریافت پرداخت

زمان ورود: 4-7 روز

روش پرداخت: Western Union ، MoneyGram ، انتقال بانکی و پی پال.

هورمون رشد انسانی یک هورمون پپتیدی است که رشد ، تولید مثل سلول و بازسازی سلولها را در انسان و سایر حیوانات تحریک می کند. این یک پلی پپتید 191-آمینو اسید ، تک زنجیره است که توسط سلولهای سوماتوتروپیک در بالهای جانبی غده هیپوفیز قدامی سنتز ، ذخیره و ترشح می شود. HGH یک هورمون استرس است که غلظت گلوکز و اسیدهای چرب آزاد را افزایش می دهد. همچنین تحریک تولید IGF-1.HGH به عنوان داروی تجویزی در داروها برای درمان اختلالات رشد کودکان&# 39 و کمبود هورمون رشد بزرگسالان استفاده می شود.

QQ图片20170704155538_副本.jpg


مزایای jintropin hgh


مشخصات کلسترول بهبود یافته هورمون رشد انسانی Jintropin برای تزریق

JINTROPIN هورمون رشد انسانی نوترکیبی (rhGH) است که توسط فن آوری بیان ترشح E.coli توسط ترکیب مجدد ژن تولید می شود. پیش ساز آن در E. Coli از جمله ژن هورمون رشد انسانی (hGH) سنتز شده و در فضای پلاسمایی سلول هدایت شده تحت پپتید سیگنال ترشح می شود. پپتید سیگنال برداشته شد و مولکول پلی پپتید دقیقاً به مولکول هورمون رشد (GH) برابر می شود. JINTROPIN دارای 191 بقایای اسید آمینه و وزن مولکولی 22125 دالتون است. محتوای اسید آمینه ، ساختار و توالی آن با عناصر hGH یکسان است.


توضیحات محصول

جینتروپین HGHتوسط آزمایشگاه قدامی هیپوفیز ترشح می شود ، این یک هورمون پپتیدی با 191 اسید آمینه است ، JINTROPIN یک rhGH است که توسط فن آوری DNA نوترکیب در E.coli با بیان ترشح تولید می شود. محتوا و توالی JINTROPIN کاملاً با آنچه از Hgh JINTROPIN در e ساخته شده یکسان است. coli به عنوان یک پیش هورمون. پیش هورمون از GH همراه با یک پپتید سیگنال مشتق شده از باکتری تشکیل شده است. پیش هورمون در سیتوزول باکتری تقسیم می شود و سپس محصول نهایی ، مشابه GH بومی ، به فضای پلاسمایی آزاد می شود ، سپس محصول با تجزیه و تحلیل قسمت خارجی مغز ، که غشای داخلی را سالم می گذارد ، جمع می شود و بنابراین تقریباً تضمین نمی کند آلودگی از پروتئین های دیگر باکتری ها.

اثر بیان ترشح rhGH همانند GH درون زا در بدن انسان است ، JINTROPIN سلولهای غضروفی استئو اپیفیز را برای تمایز و تکثیر تحریک می کند. سلولهای استرومای غضروف را تحریک می کند تا رشد کنند. این استئوبلاست را برای تمایز و بازسازی تحریک می کند. این باعث تسریع رشد خطی و گسترش استخوان می شود ، JINTROPIN سنتز پروتئین های کل بدن را افزایش می دهد. این وضعیت تعادل منفی نیتروژن پس از عمل و سایر زخم ها را اصلاح می کند. هيپوپروتئينمي شروع شده توسط عفونت هاي شديد و سيروز کبدي را اصلاح مي کند. JINTROPIN سنتز گلوبولین ایمنی را تحریک می کند. این باعث تحریک تولید بافت لنفاوی ، ماکروفاژ و هوموسیت می شود. توانایی ضد عفونت را افزایش می دهد ، JINTROPIN سنتز سلولهای کلاژن به فیبروسیتها را در زخم سوختگی و برشهای جراحی تحریک می کند ، تمایز و تولید ماکروفاژ را تحریک می کند. بهبود زخم را تسریع می کند. JINTROPIN سنتز پروتئین را تقویت می کند. عضله قلب؛ این باعث افزایش نیروی انقباض عضله قلب می شود. مصرف اکسیژن میوکارد را کاهش می دهد. متابولیسم چربی را تنظیم می کند. سطح کلسترول و لیپوپروتئین با چگالی کم را در سرم کاهش می دهد. JINTROPIN مکمل کمبود و کمبود GH است ، متابولیسم چربی ، متابولیسم استخوان ، عملکرد قلب و کلیه را تنظیم می کند.

تابع
1 ، بدن سازی: عضلات را به دست آورید و ظاهر بهتری داشته باشید
2 ، ضد پیری: پرانرژی و خوش بین باشید
3 ، افزایش میل جنسی
4 ، زیبایی: به دست آوردن شادی و جوان تر
5 ، کاهش وزن: کمک به لاغر بودن
6 ، خوب بخوابید: خواب بهتری داشته باشید
7 ، پوست صاف: دارای پوست بهتر ، ناحیه کوهی و گردن


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


اگر&# 39 هستید ؛ از هورمون رشد انسانی تزریقی 100iu / کیت jintropin hgh برای رشد عضلات ضد پیری راضی هستید ، لطفا با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات سوماتروپین با کیفیت بالا برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفا در خرید یا فروش عمده محصولات گرم از ما آزاد باشید.

Hot Tags: سوماتروپین Jintropin ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش,

پرس و جو

You Might Also Like