Hygetropin 100iu

Hygetropin 100iu

نام محصول: Hygetropin 10iu
فرم دوز: تزریق پودر یخ زده
شماره تأیید: S20000001
درجه: درجه دارویی
ذخیره سازی: بسته است ، زیر 2 ~ 8 ℃ نگهداری می شود
تولید کننده: RONGXIN
چت کن

جزئیات محصول

Hygetropin 100iu


مقدمه:

Hygetropin 100iu یک مارک فروش گرم هورمون رشد است. هورمون رشد&# 39 کدام است؟ هورمون رشد توسط غده هیپوفیز ترشح می شود و یک هورمون پپتیدی متشکل از 191 اسید آمینه است. این ماده بر روی کبد عمل می کند تا واسطه های هورمون رشد تولید کند. واسطه هورمون رشد گروهی از پپتیدها است که مستقیماً رشد استخوان را تحریک می کند. هورمون رشد به طور متناوب ترشح می شود ، در حالی که واسطه های هورمون رشد (IGF-1) پایدارتر هستند. هیپوفیز هر شخص در&# 39 حاوی 4 تا 8 میلی گرم هورمون رشد است. پلاسمای طبیعی بزرگسالان حاوی هورمون رشد بسیار کمی است که حاوی 3 تا 5 نانوگرم در میلی لیتر پلاسما است ، اما تأثیر بسزایی دارد و مهمترین نقش فیزیولوژیکی آن تقویت رشد استخوان است.

افزایش قد به رشد استخوان های بلند مانند استخوان اندام فوقانی و استخوان اندام تحتانی بستگی دارد. انتهای این استخوان های بلند دارای ساختار خاصی است - صفحه اپی فیز ، همچنین به عنوان صفحه رشد شناخته می شود ، که دارای غضروف های زیادی است. تحت عمل و تحریک هورمون رشد ، غدد لخته ها به تقسیم و تکثیر خود ادامه می دهند ، ماتریس کلاژن ترشح می کنند و سپس به استخوان تبدیل می شوند. در نتیجه ، رشد استخوان های بلند به دو طرف ادامه می یابد و بدن به افزایش خود ادامه می دهد. افرادی که ترشح هورمون رشد بیشتری دارند سریعتر رشد می کنند و مصرف بیش از حد آنها باعث بیماری غول پیکر یا آکرومگالی می شود. کمبود هورمون رشد ناشی از کوتاهی قد ، نسبت طبیعی بدن ، سن استخوان بیش از 2 سال. پس از درمان با هورمون رشد ، سرعت رشد تسریع می شود و یک پدیده عقب افتادگی وجود دارد.


hygetropin 100iu


اطلاعات محصول

جزئیات اصلی محصول

نام محصول: Hygetropin 10iu
خلوص (HPLC): 99.8٪
شکل ظاهری: پودر سفید یخ زده.
درجه: درجه دارویی
ذخیره سازی: بسته است ، زیر 2 ~ 8 ℃ نگهداری می شود
تولید کننده: RONGXIN

MOQ: 1KIT.
بازار صادرات: جهانی

کاربرد: از هیگروتپین برای درمان کمبود GH استفاده می شود (به درمان هورمون رشد مراجعه کنید).

تحویل: ظرف 3 روز پس از پرداخت شما.

برای روش پرداخت: ما انتقال بانکی یا بیت کوین را قبول می کنیم.


100iu Hygetropin برای بدن سازی:

در واقع سه روش اصلی وجود دارد که هورمون رشد HGH بر متابولیسم چربی بدن تأثیر می گذارد:


1. HGH می تواند با مخالفت در عمل انسولین ، ثبات گلیکوژن را در بدن حفظ کند و به بدن اجازه دهد حداکثر گلیکوژن را حفظ کند. این اثر غیر مستقیم است.


2 ، و اصل مستقیم اساساً مبتنی بر مهار متابولیسم گلیکوژن و اسید آمینه است ، می تواند مستقیماً تأمین انرژی بدن&# 39 را به متابولیسم چربی تبدیل کند ، همان چیزی است که ما مصرف چربی برای تأمین انرژی برای آن می نامیم. بدن


3. مهار پروتئین لیپاز: پروتئین لیپاز می تواند اسیدهای چرب را در سلولهای چربی در سرم ذخیره کند ، که در واقع فرآیند تجمع چربی است. هورمون رشد با مهار پروتئین لیپاز می تواند سطح اسیدهای چرب آزاد را در سرم افزایش دهد. و اسیدهای چرب می توانند در فرآیند تأمین انرژی اکسیداتیو ، تأمین انرژی برای بافتها و اندامهای انسان شرکت کنند.


در روند ورزش ، تجمع چربی در بدن و در حالی که عضلات بزرگتر می شوند اجتناب ناپذیر است. در این زمان ، با استفاده از هورمون رشد HGH ، نه تنها می توان تعداد فیبرهای عضلانی را افزایش داد ، بلکه رشد توده بدون چربی بدن را نیز دارد و بدن نیز می تواند بهبود یابد. میزان متابولیسم و ​​استفاده از چربی.Hygetropin را از کجا بخریم؟


شما می توانید آن را از شرکت Hongkong Rongxin bio-Tech خریداری نمایید.آخرین بسته:hygetropin 100iu price

Hot Tags: hygetropin 100iu ، چین ، کارخانه ، عمده فروشی ، با کیفیت بالا ، خرید ، سوماتروپین ، فروش گرم ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like