هیگتروپین HGH 100iu / کیت

هیگتروپین HGH 100iu / کیت

نام محصول:Hygetropin hgh 10iu/vial,100iu/kit
خلوص (HPLC): 99.8%.
ظاهر: سفید یخ خشک پودر.
درجه : درجه دارویی
ذخیره سازی: بسته, زیر 2 ~ 8 درجه سانتی گراد حفظ
تولید کننده :RONGXIN
چت کن

جزئیات محصول

هیگتروپین HGH 100iu / کیت


اطلاعات محصول

جزئیات اصلی محصول

نام محصول:Hygetropin 10iu
خلوص (HPLC): 99.8%.
ظاهر: سفید یخ خشک پودر.
درجه : درجه دارویی
ذخیره سازی: بسته, زیر 2 ~ 8 درجه سانتی گراد حفظ
تولید کننده :RONGXIN

MOQ:1KIT.
بازار صادرات:جهانی

کاربرد: از هیگتروپین برای درمان کمبود GH استفاده می شود (به درمان هورمون رشد نگاه کنید).

تحویل:در عرض 5-7 روز.


jintropin new hyg 200 hgh


توضیحاتنام تجاری: هیگتروپین

ماده: هورمون رشد انسان, Somatropin

محتوا:10iu x 10vials / کیت - 100iu / کیت

تولید کننده: زیست فارم جهانی


هورمون رشد هیگتروپین (GH) یک هورمون پپتید است. رشد و تولید مثل سلول را در انسان و دیگر حیوانات تحریک می کند. این یک اسید آمینه ۱۹۱، هورمون پلی پپتید تک زنجیره ای است که توسط سلول های somatotroph درون بال های کناری غده هیپوفیز قدامی سنتز، ذخیره و ترشح می شود.


افرادی که به دنبال دور برای افزایش هوشیاری ذهنی خود را باید بیش از HGH Hygetropin نگاه کنید. افرادی که این دارو را مصرف می کنند نیز می توانند از برخی اثرات بد که ناشی از استرس بیش از حد است جلوگیری کنند. آن دو دلیل کافی است تا مردم بخواهند هیگتروپین HGH را ببرند، اما مزایا در آنجا متوقف نمی شود. این دارو همچنین می تواند به کسانی که در تلاش برای از دست دادن وزن هستند کمک کند. کلید از دست دادن وزن بیش از حد خوردن کمتر و ورزش بیشتر است. HGH هیگتروپین می تواند به مردم کمک کند تا سریع تر به اهداف کاهش وزن خود برسند. این دارو می تواند به سرعت بخشیدن به روند رشد عضلانی کمک کند تا بدن سریع تر چربی خود را از دست بدهد. هر دوی این فرایندها به یک فرد کمک می کنند تا وزن کم کند.


اگر کسی انتخاب کند که هیگتروپین HGH را گیرد، کیفیت زندگی او تا حد زیادی بهبود خواهد یافت. افرادی که مصرف این دارو را انتخاب می کنند می توانند از ذهن کاری بهتری لذت ببرند و حتی می توانند زندگی جنسی بهتری داشته باشد. هضم بهبود یافته, کلسترول کاهش یافته, انرژی بیشتر و چربی کمتر تنها چند از مزایای متعدد است که یک فرد می تواند از مصرف HGH هیگتروپین درو. مردم مدام به دنبال راه هایی هستند تا خود را نگاه کنند و احساس جوان تر بودن کنند. HGH Hygetropin می تواند کمک به یک فرد انجام این هدف.برنامه


· از دست دادن سلولیت و چین و چروک


· به دست آوردن عضله / از دست دادن چربی / کاهش وزن


· بازگشت قدرت جنسی، رانندگی و لذت


· خواب بی قرار (حتی برای بی خوابی)


· بهبود خلق و خوی و حس به خوبی


· ترمیم رنگ مو و رشد


· بازگشت نشاط، انرژی، استقامت


· بهبود حافظه، alertness & concentration


· افزایش قابل توجهی در تراکم استخوان


· بهبود بینایی, کلسترول & فشار خون


· بهبودی سریع تر از آسیب ها


محصولات مرتبط


جینتروپین-۰۵۰۱

(10iu*10vials)/kit

کمیت نظم مین

کیگتروپین-۰۵۰۲

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

تایتروپین-۰۵۰۳

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

هیگتروپین-۰۵۰۴

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

هیگتروپین-۰۵۰۵

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

ریپتروپین -۰۵۰۶

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

رنتروپین -۰۵۰۷

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

آنسومون-۰۵۰۸

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیت

HGH (سبز، زرد، سیاه، قرمز، قهوه ای، تاپ آبی)-0509

(10iu*10vials)/kit

100iu از یک کیتنکات تناسب اندام ~~

آخرین باری که معرفی کردیم چه ورزش هوازی و ورزش بی هوازی است، معتقدم هر درک عمیق تری از ورزش هوازی و ورزش بی هوازی دارد، امروز بیایید در مورد اینکه ورزش هوازی چقدر طول می کشد صحبت کنیم تا شروع به مصرف چربی کنیم؟

شبکه جستجو در خواهد یافت که مکان های زیادی وجود دارد که می تواند به مدت نیم ساعت به چربی سوزی دست یابد، اما همچنین اشاره می شود که این یک بیانیه اشتباه است. انجمن ورزشی آمریکا مطالعه ای را انجام داد که در آن بازوی سوژه در آشکارساز کاشته شده بود. پس از شروع ورزش، قند خون در ابتدای دقیقه اول مصرف شد. پس از ۱۰ دقیقه ورزش، جریان خون در بافت چربی اضافه شد که نشان می داد چربی شروع به سوختن کرده و بافت چربی خون بوده است. جریان در ۳۰ دقیقه ورزش به بالاترین سطح خود رسید. حتی اگر ورزش متوقف شود، بیشترین غلظت جریان خون بافت چربی می تواند به مدت ۶ ساعت ادامه یابد.

 

چه مدت طول می کشد تا ورزش هوازی شروع به مصرف چربی کند؟


هوازی به طور کلی اینقدر طول نمی کشد، بسیاری از افراد در حدود 20 دقیقه به پایان می رسد، نه زمان پیگیری ورزش هوازی، توجه بیشتر به وضعیت فرایند هوازی! وقتي فرار ميکنم خيلي احساس راحتي ميکنم . من يه کم ديونه تر فرار ميکنم اگر درد شکمم یا پاهایم ناراحت کننده باشد، بلافاصله سرعتم را کم می کنم، بعد توقف می کنم. به خاطر اين نميتونم به بدنم صدمه بزنم . گذشته از این، ما خودمان را دنبال می کنیم. بهداشت و سلامتی.

شدت ورزش نیز عامل مهمی است. کاهش وزن ورزش برای ترویج مصرف انرژی است. برای همان زمان ورزش، شدت مصرف انرژی قطعا بسیار کمتر از شدت است، بنابراین اثر کاهش وزن آشکارتر است.

بدون شک تکیه بر رژیم غذایی و ایروبیک های زیادی برای از دست دادن وزن بسیار احمقانه است. همچنین برخورد با تنگناها بسیار آسان است. ساده ترین و بی ادبانه ترین روش، آموزش متناوب هوازی و بی هوازی است. مانند روش آموزش HIIT راه خوبی برای کاهش چربی است. در تئوری، بی هوازی سوخت و ساز بدن را ترویج می کند، هوازی به بدن استرس می دهد، اشتها را افزایش می دهد و ذخایر چربی را ترویج می کند. ترکیب این دو مؤثرترین روش کاهش چربی است. به طور کلی کاهش چربی به معنای آموزش هوازی بدون مغز نیست. به علاوه آموزش بی هوازی نه تنها کارایی کاهش دهنده چربی را بهبود می بخشد، بلکه به شکل گیری بدن نیز کمک می کند. هنگامی که چربی پایین می رود، شما خودتان را با یک عضله خوب پیدا کنید.

چه مدت طول می کشد تا ورزش هوازی شروع به استفاده از چربی کند؟ دوستانی که می خواهند چربی خود را از دست بدهند، مجبور نیستند نگران این باشند که آیا زمان ورزش شان به 30 دقیقه می رسد یا نه، و تمام تلاش خود را می کنند. تا زمانی که مایل به باز کردن پاهایتان هستید، چربی می سوزانید و گام به گام زمان هوازی خود را به آرامی بهبود می بخشید. به این فکر نکنید که چند دقیقه و دقیقه به یکباره این کار را انجام دهید، درست مثل انباشت دانش، کمی لود می شود.اطلاعات تماس

انترپرایز mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:sales@rongxinbio.com

واتساپ:+86-18729210590Hot Tags: هیگتروپین hgh 100iu / کیت، چین، کارخانه، عمده فروشی، با کیفیت بالا، خرید، somatropin، فروش داغ، برای فروش

پرس و جو

You Might Also Like