آیا تناسب اندام شما تنگنا را برآورده کرده است؟

- Sep 18, 2017-

آیا تناسب اندام شما تنگنا را برآورده کرده است؟

1 باید اطمینان حاصل کند که هنجارهای عمل

هنجارهای عملی یکی از عناصر اصلی تأثیر تناسب اندام ، اقدام غیر استاندارد حتی اگر مصرف قدرت بدنی بزرگ برای تحریک عضله هدف عمیق نباشد ، اثر رشد طبیعی عضلات خوب نخواهد بود ، در حالی که تمرین خطر تغییر شکل به عنوان مثال ، هنگام انجام فشار روی نیمکت ، عمل به صورت استاندارد انجام نمی شود و باعث می شود قدرت بازو بیش از حد بزرگ باشد ، و عضله بزرگ شاخه ای برای تحریک عمق ندارد.

263915-140I0152514.jpg

2 بار را افزایش دهید

افزایش وزن یکی از راه های مستقیم و مؤثر برای تحریک عضلات است ، استفاده طولانی مدت از یک روش وزن ثابت باعث سازگاری عضلات می شود. شما باید قدم به قدم ، برنامه هایی برای افزایش وزن برای تحریک ماهیچه ها داشته باشید ، معمولاً هر 2 هفته یکبار سعی کنید وزن 2 کیلوگرم را افزایش دهید ، این با کیفیت بدنی افراد متفاوت است تا فعالیت اصلی مبتنی بر عمل ، عمل اساسی. برای بسیج بیشتر ماهیچه ها برای شرکت در ورزش ، سعی کنید وزن بیشتری مانند دروغ گفتن ، چمباتمه زدن ، کشش سخت و غیره را انجام دهید.

240411-15012309113593_副本.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

Trenbolone Enanthate.jpg

Oxandrolone(anavar).jpg

Jintropin hgh.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944