آیا می دانید hg دارای خاصیت هیپولیپیدمی ، کلسترول است؟

- Aug 28, 2017-

آیا می دانید hg دارای خاصیت هیپولیپیدمی ، کلسترول است؟

لیپیدهای پلاسما (از جمله تری گلیسیریدها ، فسفولیپیدها ، کلسترول و استرهای آن و اسیدهای چرب آزاد و غیره) و پروتئین متصل به شکل حمل و نقل لیپوپروتئین ، لیپوپروتئین پلاسما با استفاده از اولتراسانتراژ می تواند به گلومایکرون ها ، لیپوپروتئین با چگالی بسیار کم (VLDL) تقسیم شود. تراکم لیپوپروتئین (LDL) و لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL).

jintropin_副本.jpg

LDL شکل اصلی حمل و نقل کلسترول درون زا است ، LDL در داخل بدن می تواند باعث ایجاد هیپلی لیپوپروتئینمی شود ، بنابراین ، LDL "کلسترول بد" محسوب می شود. و HDL در نقش آنزیم های دیگر می تواند از بافت خارج کبدی متابولیسم کبد (که به عنوان حمل و نقل معکوس کلسترول شناخته می شود) منتقل شود ، بدن می تواند از طریق این مکانیسم پیری بافت محیطی کلسترول غشای سلولی که به متابولیسم کبد منتقل شده و دفع می شود ، باشد. ، HDL "کلسترول خوب" در نظر گرفته می شود. HGH می تواند باعث کاهش LDL ، افزایش HDL شود ، اما همچنین می تواند فشار خون را کاهش دهد ، به طور عمده برای کاهش افت فشار خون دیاستولیک (10٪). تصلب شرایین یک بیماری متابولیک است. ارگان اصلی کبد است ، کبد می تواند کلسترول را به اسید صفراوی ، از طریق کیسه صفرا مجرای صفراوی وارد کند و سپس از طریق روده دفع شود. HGH نقش سلولهای کبدی است که می تواند تعداد گیرنده های LDL را افزایش دهد ، می تواند متابولیسم کبدی LDL ، کلسترول LDL را به صفرا تسریع کند ، بنابراین بدن را از بین نمی برد.

Jintropin hgh.jpg

Hong Kong Rongxin Bio-Tech Co. Ltd. با مسئولیت محدود محصولات با استروئید با خلوص بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

Hygetropin.jpg

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944