آیا می دانید چگونه از Nandrolone Decanoate استفاده کنید؟

- Sep 26, 2017-

آیا می دانید چگونه از Nandrolone Decanoate استفاده کنید؟

در سال های اولیه ، تستوسترون و ناندرولون تنها تزریقی دارویی بودند که هم در دسترس بدنسازان و هم مقرون به صرفه بودند. سپس کنترل استروژن وجود نداشت. به همین دلیل ، خواص معطر کننده پایین دکا در آن زمان بسیار مفید بود. بنابراین دکا محبوبیت گسترده ای کسب کرد.

استروئیدهای هورمون ناندرولون دکانوئات / Deca-Durabolin / 19-Nortestoterone decanoate / DECA پودر / CAS شماره: 360-70-3 ، استفاده از بعد از عمل جراحی برای بیماری هدر رفتن مزمن ، بیماری جدی و ضعیف نازک ، ضعیف ، پوکی استخوان ، دیسپلازی نوزادان ، کم خونی آپلاستیک ، و غیره.

دکا دورابولین این است که این ترکیب از نظر عوارض جانبی جانبی روی پوست سر و پوست نسبتاً خفیف است. این امر به این دلیل است که آنزیم 5 آلفا ردوکتاز برای کاهش قدرت ناندرولون عمل می کند ، در حالی که در مقابل ، بسیاری از استروئیدهای آنابولیک دیگر تحت تأثیر این آنزیم نیستند و در واقع قدرت تستوسترون توسط آن افزایش می یابد.

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین با استفاده از محصولات استروئیدهای سری ناندرولون با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات به شما ارائه می دهد.

Nandrolone Phenpropionate.jpg

Trenbolone Enanthate.jpg

اگر علاقه مند هستید لطفا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944