آیا می دانید پیشرفت تستوسترون انانتات?

- Jun 15, 2017-

آیا شما از پیشرفت تستوسترون اناناتات می دانید؟

تستوسترون Enanthate یکی از قدیمی ترین و شاید رایج ترین استروئید آنابولیک در تمام دوران است. تستوسترون Enanthate یک نوع ترشح کند عمل هورمون تستوسترون است و اولین فرم بزرگ و طولانی استر تستوسترون است که استفاده می شود. تستوسترون مصنوعی به خودی خود در دهه 1930 توسعه می یابد. اولین دسته از تستوسترون تولید شده به استر متصل نیست (تستوسترون سوسپانسیون) و نیازی به گفتن آن نیست که سریع عمل شود و نیاز به تزریقات مکرر دارد. در سال 1937 اولین تستوسترون کنترل شده با استر به لطف Schering و Propionateproducate تستوسترون جدید خود به بازار رسید. این امر می تواند با تنظیم زمان انتشار آن ، کنترل بیشتری روی هورمون تستوسترون داشته باشد. با این حال ، در اوایل دهه 1950 یک استر بزرگتر در Enanthate به دیگران متصل می شود ، بنابراین دیگران تسلط فرم تستوسترون در زمینه پزشکی و تستوسترون Cypionate چند سال بعد Noi را ترجیح می دهند. تفاوت در تستوسترون Enanthate و تستوسترون Cypionate تا حد زیادی بی نتیجه است.

تستوسترون Enanthate یکی از رایج ترین تستوسترون ها برای درمان تستوسترون پایین است. همچنین در محافل جلسات عملکرد بسیار محبوب است. این یکی از مقرون به صرفه ترین استروئیدهای آندروژن در بازار است ، بسیار متنوع است ، که توسط اکثر مردان بالغ قابل تحمل است و عرضه آن از طریق سقف است.

تستوسترون یک استروئید آندروژن است که برای تمام سطوح استفاده مناسب است. این استروئید عالی آندروژن برای اولین بار استروئید است و برای فرد با مدت زمان زیادی در زین به همان اندازه مؤثر خواهد بود. این اثرات جانبی جانبی را با خود به همراه خواهد داشت ، اما می توانیم کنترل كنند كه آنها نیز بسیار آسان هستند. اگر این تعجب آور باشد واقعاً نباید باشد. از این گذشته ، اگرچه این ماده مصنوعی است که به راحتی تستوسترون است ، هورمونی که بدن انسان به آن عادت ندارد بلکه به سلامتی و هستی ما ضروری است.

12.jpg

图片11.png

اگر شما به تستوسترون Enanthate علاقه مند هستید ، شرکت ما ( Rongxin Bio-Tech Co.، Ltd Ltd HK) ) می تواند با کیفیت بالا ، خلوص بالا ، قیمت کارخانه تستوسترون Enanthate را برای شما فراهم کند. اگر نیاز دارید ما را خوشحال کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944