آیا می دانید تناسب اندام شما را جوان تر می کند؟

- Oct 16, 2017-

جدیدترین شماره ایالات متحده ، مجله "عصب شناسی" مقاله ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه جنبش نه تنها تناسب اندام بلکه مغز است ، افراد سالمند که اغلب در حال اجرا هستند ، ایروبیک و سایر ورزش های با شدت بالا می توانند پیری مغز را به تأخیر بیاندازند.

محققان دانشگاه میامی عادتهای بدنی در 866 بزرگسال 71 ساله را بررسی کردند ، سپس آنها را به دو گروه تقسیم کردند ، گروه اول گروه ورزش با شدت کم ، معمولاً ورزش یا فقط یوگا ، پیاده روی و سایر حرکات جزئی نیستند. گروه دوم برای گروه ورزش شدید ، که اغلب درگیر دویدن ، بازی تنیس ، ایروبیک و سایر تمرینات کمی جدی است.

44724-12020Q1045597.jpg

محققان حافظه ، توانایی تفکر داوطلب را آزمایش کردند و پنج سال بعد دوباره آزمایش کردند. نتایج نشان داد داوطلبانی که نتایج آزمون اول را داشتند ، توانستند حافظه و توانایی تفکر گروه ورزش کم شدت را بسیار سریعتر از گروه ورزش شدید ، معادل 10 سال تخریب کنند. مهمتر از همه ، محققان استعمال دخانیات ، اضافه وزن و سایر عوامل مؤثر بر سلامت مغز را در نظر گرفتند ، نتایج هنوز هم مشخص شده است.

کلینتون رایت گفت: "یافته های ما نشان می دهد که ورزش با شدت بالا ممکن است به سالمندان کمک کند تا پیری مغز را به تأخیر بیندازند.

W020120418332940425726.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

Trenbolone Enanthate.jpg

Oxandrolone(anavar).jpg

Jintropin hgh.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944