آیا تاریخچه ملانوتان دوم را می دانید؟

- Jun 19, 2017-

آیا تاریخچه ملانوتان دوم را می دانید؟

ملانوتان دوم اولین بار در دانشگاه آریزونا سنتز شد. تحقیقات موجود می دانستند که بهترین دفاع در برابر سرطان پوست ، فعال سازی ملانین در پوست است ، یک برنز. آنها فرض كردند كه يك روش مؤثر براي كاهش ميزان سرطان پوست در افراد ، القاء سيستم رنگدانه طبيعي بدن براي توليد برنزه محافظتي قبل از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش است. هورمون طبیعی MSH که در بدن رخ می دهد ، باعث melanogenesis می شود ، فرایندی که سلول های رنگدانه پوست (ملانوسیت ها) رنگدانه پوست (ملانین) تولید می کنند. آنها آزمایش کردند تا ببینند آیا تزریق مستقیم این هورمون درون زا به بدن می تواند یک روش مؤثر برای ایجاد برنزه شدن بدون آفتاب باشد. آنچه که آنها پیدا کردند این بود که در حالی که به نظر می رسد کارآمد است ، MSH طبیعی نیمی از عمر خود را در بدن کوتاه می کند تا به عنوان یک داروی درمانی عملی باشد. بنابراین آنها تصمیم گرفتند یک جایگزین قوی تر و باثبات تر پیدا کنند ، عملی که عملی تر باشد.

محققان پس از سنتز و غربالگری صدها مولکول ، به سرپرستی ویکتور جی Hruby و مک E. هادلی ، یک پپتید ، [Nle4، D-Phe7] MSH پیدا کردند که تقریباً 1000 برابر قوی تر از MSH طبیعی است. آنها این مولکول جدید پپتید را "ملانووتان" (بعداً ملانووتان -1 ، که اکنون به عنوان afamelanotide شناخته می شود) لقب دادند. آنها متعاقباً آنالوگ دیگری به نام Ac-Nle-cyclo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) تهیه کردند که آنها را "ملانووتان" تزریق مضراب نامیدند. دانشمندان امیدوار بودند از این پپتیدها برای مقابله با ملانوما استفاده کنند و از طریق تحریک مکانیسم رنگی طبیعی بدن برای ایجاد برنزه بدون نیاز به مواجهه با سطح مضر اشعه ماوراء بنفش ، استفاده کنند. به فرض آنها ، این به نوبه خود ، می تواند پتانسیل آسیب های پوستی را کاهش دهد که در نهایت می تواند منجر به سرطان پوست شود.

آزمایش آزمایشی بالینی مرحله اول که بر روی سه مرد توسط کالج Medacine ، گروه فارماکولوژی ، دانشگاه آریزونا در Tuscon ، آریزونا انجام شد ، در سال 1996 اعلام کرد که ، تزریقات برنزه کننده " Melanotan " فعالیت برنزه کننده را در انسان دارد و فقط 5 بار دوز کم در روز داده می شود. با تزریق زیر جلدی. "عوارض جانبی گزارش شده تهوع خفیف و" مجموعه کششی و خمیازه کشیدن "است که با نعوظ آلت تناسلی مردانه در ارتباط است.

وزارت داروسازی ، دانشگاه آریزونا کالج مداچین در سال 1998 منتشر کرد که شامل 10 مرد که از اختلال نعوظ روانشناختی رنج می بردند بود. محاکمه آنها نتیجه گرفته است که ، تزریقات برنزه کننده " Melanotan " یک آغازگر قدرتمند نعوظ در آقایان با عملکرد نعوظ پیسکوژنیک است و دارای عوارض جانبی قابل کنترل با دوز 0.025mg / kg است.

یک مطالعه بالینی منتشر شده در سال 2000 از 20 مرد مبتلا به اختلال نعوظ روانی و ارگانیک که در بخش اورولوژی دانشگاه کالج آریزونا از مداسین انجام شده است ، نتیجه گرفت: "این که تزریق برنزه Melanotan II یک آغازگر قدرتمند نعوظ آلت در مردان با اختلال نعوظ است.

11_副本.jpg

اگر از قیمت کارخانه ما melanotan 2 mt II پپتید هورمون رشد انسانی سالم راضی هستید که برای بدنسازی با خلوص بالا بالای 98٪ 10mg / vial تزریق می شود ، با ما تماس بگیرید کارخانه ما. با کیفیت بالا ، محصولات با کیفیت بالا سوماتروپین برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفاً خرید و فروش عمده فروش محصولات داغ را از ما آزاد کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944