نقش تناسب اندام را می دانید؟

- Jul 05, 2017-

نقش تناسب اندام را می دانید؟

اول ، تناسب اندام دویدن در مسافت طولانی می تواند سیستم تنفسی و سیستم قلبی عروقی را بهبود بخشد علم و عمل تأیید کرد که یک دوره طولانی تر از ریتم تنفس عمیق ، می تواند بدن را برای تنفس اکسیژن زیاد ، جذب اکسیژن در صورت بیش از حد معمول 7-8 بارها ، می توانید رشد و تکثیر سلول های سرطانی بدن را مهار کنید. دوم ، ورزش در حال اجرا از راه دور همچنین باعث بهبود وضعیت اکسیژن میوکارد ، تسریع در متابولیسم میوکارد ، بلکه همچنین به فیبرهای عضلانی میوکارد ضخیم تر ، افزایش انقباض قلبی ، و در نتیجه توانایی کار قلب را افزایش می دهد.

201305290912027068.jpg

دوم ، دویدن تناسب اندام در مسافت طولانی منجر به پیشگیری از بیماری و درمان تناسب اندام از راه دور برای سرعت بخشیدن به گردش خون می شود ، دفع مواد مضر در تمیز کردن نقش دارد ، به طوری که ماندن مواد مضر در بدن و گسترش. با توجه به این که 16 دقیقه با استفاده از 3000 متر یا 25 دقیقه برای دویدن 5000 متر ، می تواند کلسترول خون را کاهش دهد. این حساسیت به درجات مختلفی از هیپرلیپیدمی در سالمندان وجود دارد ، و سپس باعث سخت شدن شریان ها ، بیماری عروق کرونر قلب ، بیماری مغزی و عروق می شود اثر پیشگیری خوبی داشته باشد. همزمان با موارد فوق

سوم ، دویدن تناسب اندام در مسافت طولانی منجر به سهولت ذهن می شود ، روح این مسابقه از راه دور است زیرا به نتیجه بازی اهمیتی نمی دهد ، فقط در یک تناسب اندام آرام و خوشحال ، بنابراین برای سهولت در مدرن جامعه و ریتم بالا و فشار روحی شدید روانی بسیار مفید است. به گفته کارشناسان پزشکی ، این ورزش آرام و شاد می تواند به بهترین وجه ترشح یک ماده پپتیدی در بدن - پوست داخلی را تقویت کند ، به طوری که افراد از سرخوشی و آرامبخش پایدار برخوردار باشند. علاوه بر این ، زیرا مسافت طولانی پر از خوش بینی ، به افزایش اشتها ، تقویت عملکرد دستگاه گوارش ، تقویت جذب مواد غذایی کمک می کند.

دویدن در مسافت طولانی برای آموزش افراد برای غلبه بر مشکلات ، خلق و خوی سخت و سخت اثر خوبی خواهد داشت. به خصوص برای کسانی که از خواب در زمستان می ترسند ، نمی خواهند سخت بازی کنند تا نقشی در ارتقاء داشته باشند ، به طوری که آنها مزایای تناسب اندام دویدن در مسافت طولانی را چشیدند.

87bdf85a48b525033aed65c4be8a5984.jpg

هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.
اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944