آیا برای تناسب اندام به مسترون نیاز دارید؟

- Oct 25, 2017-

(1) فواید Masteron-Enanthate را می توان در سه کلمه لاغر و سخت بیان کرد. برای تقویت کننده عملکرد و خارج از بیمار مبتلا به سرطان پستان ، جهش یافته فقط تقویت کننده عملکرد یک طبیعت بدن سازی خواهند بود که در وهله اول با Masteron مکمل می شوند ، همانطور که بدن بسیار خوبی برای تبدیل استروئید است اما در یک بطری معجزه نیست. حتی اگر آن را از نظر آندروژنی نسبتاً کم داشته باشد ، داستانی که برایش تعریف می کند متفاوت است زیرا باعث می شود شخص کاملاً با ظرافت سخت شود. علاوه بر این ، همانطور که ماهیت آن دارد Masteron-Enanthate فعالیت متابولیک کلی را با تحریک مستقیم لیپولیز اثر می گذارد. نه ، این تنها استروئیدی نیست که ارائه می دهد.

Drostanolone Enanthate.jpg

(2) همانطور که Masteron-Enanthate فقط به هدف استراحت و تحکیم شما کمک می کند ، شما عموماً استروئید مورد استفاده در دنیای بدن سازی رقابتی و افرادی که دارای عملکردی از سطح مجسمه هستند ، را مشاهده می کنید که فقط به نظر می رسد و احساس بهتری می کنند. موش ورزشگاه بسیاری از مسترون ها که در دنیای عملکرد ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند پیدا نخواهید کرد. هدف زیادی برای فوتبالیست یا بازیکن بیس بال یا هر ورزشکار زمینی وجود ندارد. مطمئناً ، بعضی از آنها ممکن است با Masteron دلزدگی کنند ، اما بیشتر آنابولیک های دیگر را انتخاب می کنند که در خدمت هدفشان هستند. با این حال ، برای بدنساز این استروئید آنابولیک می تواند تفاوت بین مقام اول و دوم در یک نمایش باشد. از این گذشته ، در حالی که عوامل زیادی وجود دارد که یک بدنساز موفق در سختی صحنه و لاغر بودن نهایی ، دو مورد از نگرانی های اصلی است. سرانجام این یکی از معدود استروئیدهای آندروژنی آنابولیک است که تقریبا می توانیم یک استروئید بدن سازی خالص را برچسب گذاری کنیم.

s535scm2hdg.gif

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین Masteron-Enanthate با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.co

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944