فلوکسیسمسترون 5mg

- Apr 11, 2018-

فلوکسیسمسترون 5mg

هر قرص حاوی: Fluoxymesterone 5mg

ارائه: قرص 5 میلی گرم آبی تیره ، 50 بطری قرص یا کیسه فویل قابل تحمل
فضای ذخیره سازی: دور از دسترس کودکان باشد. محافظت از نور در جای خشک و خنک نگه دارید؛ یخچال و فریزر نکنید

Fluoxymesterone.jpg

توضیحات محصول:

این ترکیب خواص آندروژنی بسیار قوی دارد. علاوه بر این ، ساختار فلوکسیسمسترون اجازه تبدیل آن به استروژن را نخواهد داد. از این رو احتباس آب و ژنیکوماستی از این ماده نیستند. انتظار می رود عوارض جانبی آندروژنی قوی داشته باشد.

ممکن است پرخاشگری با این دارو بسیار آشکار شود. این اثر اغلب توسط کاربرانی که به دنبال افزایش مهار این کار هستند به منظور افزایش شدت تمرینات و یا رقابت مورد نظر است. واضح است که فلوکسیک - 5 یک آندروژن قوی است.

اگرچه به نظر می رسد که هالوتز آندروژنی تر از تستوسترون است ، اما اثر آنابولیک آن اندک است. این امر آن را به یک داروی با استحکام عالی تبدیل می کند ، اما برای بدست آوردن توده جدی ماهیچه ها از کاربرد کمی برخوردار است. اثر غالب دیده شده در هنگام مصرف هالوتس ظاهری سخت تر و متراکم تر به عضلات بدون افزایش قابل توجه اندازه دارد. بنابراین برای آتلیه ها در ورزش های محدود وزن مانند کشتی ، نیرو و وزنه برداری و بوکس بسیار مفید است. قدرت بدست آمده از هر چرخه با افزایش وزن زیادی همراه نخواهد بود و به بیشتر رقبا این امکان را می دهد تا در یک محدوده وزن مشخص بمانند.

هالوت همچنین یک داروی عالی برای تهیه مسابقات بدن سازی است. هنگامی که رقیب درصد چربی بدن قابل قبولی دارد ، سطح آندروژن قوی (در صورت عدم وجود استروژن اضافی) می تواند نگاه بسیار سخت و تعریف شده ای ("پاره شده") به عضلات ایجاد کند. علاوه بر این ، تغییر در نسبت آندروژن / استروژن وضعیتی را به وجود می آورد که در آن بدن تمایل بیشتری به سوزاندن چربی اضافی دارد و از ذخیره جدید چربی جلوگیری می کند.

flytost.jpg

اگر به Fluoxymesterone 5mg نیاز دارید ، لطفا با من تماس بگیرید.

QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944