عضلات بدنسازی چطور است؟

- Jun 09, 2017-

عضلات بدنسازی چطور است؟

1 ، اساس آناتومیکی برای رشد عضلات

ضخامت عضله قدرت عضله دانشگاه را برای اندازه گیری میزان رشد عضلات تعیین می کند ، مقطع فیزیولوژیکی عضله است. به عبارت دیگر ، تعداد فیبرهای عضلانی در عضلات و استیک ، مقطع فیزیولوژیکی عضلات ، ماهیچه ها بیشتر توسعه می یابد. مقطع فیزیولوژیکی عضلات از تأثیر فاکتورهای اکتسابی فوق العاده است.

ماهیچه عمدتاً از الیاف ماهیچه تشکیل شده است. تمرین حرکات کششی باعث ضخیم تر شدن ، افزایش فیبرهای عضله می شود ، سطح مقطع فیزیولوژیکی ماهیچه ها افزایش می یابد ، زیرا این تمرین می تواند فیبرهای عضلانی را تحریک کند ، به طوری که سنتز پروتئین متابولیسم قوی تر ، که برای رشد فیبر عضلانی تضمین کننده مواد است.

2 ، اساس فیزیولوژیکی رشد عضلات

رشد عضلات تکیه بر تمرینات طولانی مدت سخت انباشته شده است. آموزش عضلات در بدن هنگامی که سازمان سلول ها مقدار زیادی از مواد انرژی را مصرف می کند ، این مواد انرژی فقط پس از آموزش از طریق بقیه و مواد مغذی به آن اضافه می شوند ، به طوری که سوخت و ساز مواد مغذی نسبت به کاتابولیسم ، که می تواند به تدریج ترمیم شود. بهبودی در دوره زمانی معین بیشتر از سطح اصلی خواهد بود ، به اصطلاح "بهبود بیش از حد" وجود داشته است. تمرین و تحقیق ثابت می کند که آموزش بعدی در مرحله بهبودی بیش از حد ، بهترین اثر است.

میزان انرژی مصرفی و سرعت بازیابی ارتباط نزدیکی با شدت فعالیت عضلات دارد. در یک محدوده مشخص ، هرچه میزان فعالیت عضلات بیشتر باشد ، روند مصرف شدیدتر خواهد بود ، بهبود بیش از حد آشکارتر خواهد بود.

به اصطلاح "در یک محدوده خاص" بدان معنی است که مقدار ورزش نمی تواند خیلی زیاد باشد ، یا مصرف بیش از حد انرژی برای بازیابی آسان نیست. مدت طولانی بیش از حد بزرگ باعث ایجاد تمرین بیش از حد خواهد شد و حتی صدماتی نیز به همراه خواهد داشت. فقط برای تسلط و استفاده از قانون بهبودی بیش از حد ، پیروی از اصل تدریجی و منظم ، به گونه ای که باعث شود عضلات به طور پیوسته رشد کنند.

3 ، رشد عضلات پایه بیوشیمیایی

افرادی که به طور منظم در مقایسه با افراد عادی ما ورزش می کنند ، مواد انرژی عضلانی آدنوزین تری فسفات و کراتین فسفات در رگ های خونی بیشتر وجود دارد ، مقاومت به اسید و توانایی گلیکولیز بی هوازی قوی تر خواهد بود. هرچه سطح آموزش آنها بیشتر باشد ، منابع انرژی بیشتری وجود داشته باشد ، توانایی انجام تمرینات قوی تر باشد ، ماهیچه های مویرگهای تازه متولد شده بیشتر خواهند بود. افزایش حجم مویرگی می تواند باعث افزایش جریان خون در عضلات شود و افزایش متابولیسم باعث افزایش حجم عضلات نیز می شود. بنابراین آه فقط به حرکت طولانی مدت پایبند باشید ، به منظور تقویت متابولیسم ماهیچه ای مواد ، در نتیجه باعث افزایش ذخایر انرژی ماهیچه ها می شود ، به طوری که ضخیم شدن فیبر عضلات ، افزایش یافته ، بلوک عضلات افزایش می یابد.

t0122d5f92ea71c0321.jpg

اگر براساس موارد فوق هیچ تأثیری نداشته و یا بالاتر را دنبال می کنید ، توصیه می کنیم از برخی داروهای کمکی مانند استروئیدها ، تستوسترون ، hgh و غیره استفاده کنید. آنها می توانند شما را برای رسیدن به هدف خود سریعتر کنند. اگر نیاز دارید ما را خوشحال کنید.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944