HGH چگونه تولید می کند؟

- Aug 31, 2017-

HGH چگونه تولید می کند؟

فرایند تولید تزریق پودر معرفی DNA هورمون رشد انسانی به E. coli در محیط کشت است. سلولها در مخزن بذر کشت داده شده و سپس در تخمیر تخمیر می شوند. پس از تخمیر ، سلول ها با سانتریفیوژ جمع آوری و سپس هورمون رشد انسانی نوترکیب با روش اصلی تجزیه آب استخراج شد. پس از تصفیه با چند مرحله استریل شدن با استفاده از فیلتراسیون ، برای دریافت محلول هورمون رشد. طبق نسخه آماده سازی ، وزن مایع مورد نیاز و سایر مواد مورد نیاز ، تهیه محلول پروتئین است. بعد از آماده سازی محلول بعد از فیلتر استریلیزاسیون ، فیلتر استریل بعد از شروع پر کردن آسپتیک و نیمه توقف و سپس در خشک کن یخ برای خشک کردن یخ زدایی ، یخ زدایی را پس از پایان پلاگین کل فشار دهید ، محصول را حذف کنید. پس از پوشش ، و در نهایت محصول نهایی را بدست آورید. بسیاری از شرکتهای داخلی مانند ین یی و غیره تولید تزریق پودر هورمون رشد دارند. در مقایسه با تزریق آب ، پودر از ثبات قوی ، بدون نگهدارنده ، مزایای قیمت های پایین تر است.

Jintropin hgh.jpg

شرکت Hong-Rongxin Bio-tech Co. Ltd. با کیفیت بالا ، محصولات HGH با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

Hygetropin 200iu.jpg


Igtropin.jpg


Taitropin.jpg


Kentropin.jpg

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944