استروئیدها چگونه شما را قوی تر می کنند؟

- Jun 29, 2017-

استروئیدها چگونه شما را قوی تر می کنند؟
اسم استروئید (adrenocortin) نامیده می شود. غدد فوق کلیوی هر روز برای حفظ عملکرد طبیعی فیزیولوژیکی بدن مانند تنظیم تنظیم متابولیسم گلوکز خون ، پروتئین ، چربی و الکترولیتها مقدار مشخصی از استروئیدها را ترشح می کند ، که این برای حفظ زندگی هورمونهای مهم ضروری است.
استروئیدهای بالینی یک داروی مناسب هستند و در واقع می توانند به طور گسترده ای برای درمان بسیاری از بیماریهای غیرقابل درمان که بیماریهای خاصی هستند از جمله: سرطان ، ورم مغزی ، بیماری مزمن ریه ، روماتیسم ، آسم ، ریوی نارس در نوزادان بالغ ، بیماریهای پوستی ، شوک ، سپسیس ، و مننژیت ، و غیره ، تقریباً به این بیماری در دسترس نیست. و بسیاری از علائم را کاهش می دهد ، به طوری که علائم به طور موقت برطرف می شود ، بنابراین (اکسیر) را با نام هورمون های استروئیدی به طور عمده در مناطق زیر استفاده می شود:
1 ، ضد التهاب و ضد حساسیت: انواع استروئیدها دارای خواص ضد التهابی و ضد حساسیت بسیار خوبی هستند ، از جمله کورتیزون طبیعی (17-هیدروکسی-11-دهیدروکلتید) و هیدروکورتیزون (17-هیدروکسی قشر کتون) به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. داروهای ضد التهاب و ضد حساسیت.
2 ، برای بهبود عملکرد متابولیک: بسیاری از استروئیدها تنظیم خوبی در متابولیسم گلوکز و متابولیسم آب و نمک دارند. به خصوص سنتز برخی از هورمونهای استروئیدی ، نقش مهمتری دارد. به عنوان مثال ، استنوزولول یک هورمون استروئیدی مصنوعی است ، ساختار آن این است: این هورمون می تواند عملکرد خونساز بدن را ارتقا بخشد ، به طوری که هموگلوبین افزایش یابد ، در نتیجه سرعت چرخه اکسیژن و CO2 را تقویت می کند ، قدرت بدنی را تقویت می کند. و همچنین می تواند تشکیل استخوان را ارتقاء دهد ، به طوری که ماهیچه های بدن رشد می کنند. بنابراین این یک درمان بیماری هدر رفتن مزمن ، بیماری جدی و بهبودی بعد از عمل داروهای مؤثر است. زیرا این هورمون می تواند در مدت زمان کوتاهی افراد را نسبت به مواد منفجره و استقامت طبیعی و در نتیجه برخی ورزشکاران از سوء استفاده برای بهبود عملکرد ورزشی سوء استفاده کند.
3 ، دلیل دیگر دلیل اصلی این است که استروئیدها می توانند دور عضلات را افزایش داده یا چربی بدن را کاهش دهند. مردان برای تقویت و جذابیت بدن از استروئیدها استفاده می کنند. زنان برای جذاب تر شدن بدن از استروئیدها استفاده می کنند.
هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.
اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

10.jpg9.jpg

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944