چگونه کاهش وزن به اثر مطلوب می رسد؟

- Sep 22, 2017-

اگر می خواهید رنگ خود را بهتر ، خطوط بدن را واضح تر کنید ، برای حفظ شکل باریک ، پس باید تناسب اندام را انتخاب کنید! بنابراین ، امروز Xiaobian به والدین کمک کند تا بهترین برنامه کاهش وزن بدن را به اشتراک بگذارند ، تا به شما کمک کند برای رسیدن به اثر کاهش وزن!

1 ، زمان تناسب اندام به 30 تا 40 دقیقه یا کمتر محدود می شود

اگرچه برخی از افراد به منظور داشتن تأثیر تناسب اندام بهتر ، ترجیح می دهند زمان بیشتری را در ورزشگاه بگذرانند ، اما در حقیقت ، 30 یا 40 دقیقه بعد ، اثر کاهش وزن قبلاً خوب نیست. در دراز مدت ، به منظور اطمینان از آینده آمادگی بدنی مداوم ، باید شدت تناسب اندام را کاهش دهید. و یک دوره کوتاه مدت اثر ورزش با شدت بالا بهتر می شود.

org_471753.jpg

2 ، ورزش با شدت زیاد

اگر به تازگی این تمرین را شروع کرده اید ، بهتر است که سرعت آن را کند کنید. به عنوان مثال ، شما در حال دویدن یا دوچرخه سواری هستید ، حداقل باید یک ماه رعایت کنید تا حوصله خود را انجام دهید ، سپس به سمت افزایش شدت ورزش بروید. این بدان معنی است که وقتی شما می توانید سرعت خاصی را حفظ کنید نمی توانید نفس بکشید تا با افراد صحبت کنید وقتی تقریباً یکسان است. پس از رسیدن به این مرحله از صبر ، می توانید به تدریج شدت را تقویت کنید تا اثر کاهش وزن بهتری داشته باشید.

8419-150Z1150348-50.jpg

3 ، آموزش چرخه

یک اشتباه رایج وجود دارد این است که در زمان ورزش ، در یک مرحله به انجام بسیاری از مجموعه های ورزشی بپردازید ، اما استراحت یا مکث ندارید. انجام این کار بیهوده است ، زیرا ماهیچه ها زمان کافی برای بهبودی ندارند. اما در مقایسه با انجام یک مجموعه ورزشی ، استراحت کنید و سپس حالت ورزش را انجام دهید ، چرخه انجام تمرینات ترکیبی بهتر است. از آنجا که هنگام انجام تمرینات مختلط ، ورزش عضلات مختلف معادل سایر عضلات است تا زمان کافی برای بهبودی را کنار بگذارید. علاوه بر این ، ورزش تناسب اندام شما معادل انجام یک تمرین هوازی است.

240447-140GFG00745.jpg

شرکت فناوری زیستی هنگ کنگ Rongxin . ، آموزشی ویبولیتین برای شما محصولات کاهش چربی - مانند استروئیدها ، تستوسترون ، hghClenbuterolDNP (2-4-dinitropheno)سیبوترامین و غیره. ما می توانیم شما را برای رسیدن به هدف خود سریعتر کنیم. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.


Clenbuterol_副本.jpg

sibutramine.jpg

testosterone Cypionate_.jpg

Kigtropin.jpg

اگر به محصولات ما علاقه مند هستید ، با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944