Winstrol چگونه کار می کند؟

- Sep 12, 2018-

Winstrol چگونه کار می کند؟

وینسترول در بین استروئیدهای آنابولیک بسیار نادر است زیرا می تواند در مقابل دستگاه گوارش مقاوم باشد ، از جمله اینکه توسط کبد شکسته می شود. توجه داشته باشید که استروئید تزریقی همان ساختار داخلی استروئید خوراکی را دارد. وینسترول تا حدی محبوب است زیرا با گیرنده های آندروژن متصل می شود تا سپس روی بدن عمل کند. داشتن قرابت زیاد برای اتصال به هورمون جنسی Binding Globulin (معروف به SHBG) ، می توانید سطح بالایی از Winstrol در سیستم خود داشته باشید تا اثرات و هم افزایی با سایر داروها را بهبود ببخشید.

stanozolol .jpg

توانایی Winstrol در تولید پروتئین یکی از دلایلی است که به همین اندازه محبوب است. این کار را برای ساختن توده عضلانی لاغر مناسب می کند. این بدان معنی است که شما عضلات سخت دارید که از طریق توهم تر و تمیز تر و به طور کلی اسکناس باعث از بین رفتن چربی می شوند. بر خلاف سایر استروئیدهای آنابولیک ، Winstrol از تبدیل شدن به استروژن ناتوان است (به دلیل طراحی مولکولی). این بدان معنی است که خطر عوارض جانبی استروژن به مراتب کمتر است (در صورت وجود).

فروش هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین فروش داغ وینسترول اگر به محصولات ما احتیاج دارید ، لطفاً برای ارسال سوالات به صورت رایگان در تماس باشید.

winstrol-50_副本.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944