کاهش وزن چقدر مؤثر است؟

- Sep 06, 2017-

کاهش وزن چقدر مؤثر است؟

تمرین هوازی 40-60 دقیقه به علاوه 20 دقیقه برای کمک به قدرت تمرین ، حداقل سه بار در هفته ، تمرین های بیشتری بهتر انجام دهید.

1 ، ورزش هوازی ، به شدت مدت زمان طولانی اشاره دارد ، به طوری که ضربان قلب در حداکثر ضربان قلب بین 60 درصد حرکات ، حداکثر ضربان قلب برابر با 220 با سن باشد.

ایروبیک شامل: دویدن ، دوچرخه سواری ، رقصیدن ، پرش ، پرش ، شنا ، فعالیت های توپ و بسیاری از ورزش های دیگر و حتی از جمله رابطه جنسی است ، فقط به یاد داشته باشید که ضربان قلب در این محدوده می تواند باشد.

تمرین هوازی حداقل 20 دقیقه طول می کشد و 40 دقیقه تا یک ساعت توصیه می شود.

org_471753.jpg

2 ، تمرینات قدرتی کمکی ، مانند: تمرینات کمر ، تمرینات پا ، تمرینات قفسه سینه. این تمرینات همچنین باید اطمینان حاصل کند که شدت ، قدرت نمی تواند بیش از حد باشد ، تعداد تضمین شده بیش از 15 برابر است. این تمرینات می توانند به مصرف چربی ادامه دهند.

خانمها لطفاً مطمئن باشید که شدت تمرینات قدرتی نمی تواند عضلات شما را بسیار پیشرفت کند.

معمولاً به همان میزان که ممکن است فعالیت ها ، حتی اگر فقط بیش از مدتی ، بیش از دو مرحله انجام شود ، برای کاهش وزن مفید هستند.

tooopen_sy_171509179543.jpg

شرکت فناوری زیستی هنگ کنگ Rongxin . ، آموزشی ویبولیتین برای شما محصولات کاهش چربی - مانند استروئیدها ، تستوسترون ، hghClenbuterolDNP (2-4-dinitropheno)سیبوترامین و غیره. ما می توانیم شما را برای رسیدن به هدف خود سریعتر کنیم در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.


Clenbuterol_副本.jpg

sibutramine.jpg

Kigtropin.jpg

اگر به محصولات ما علاقه مند هستید ، با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944