تناسب اندام درست چگونه است؟

- Apr 10, 2017-

تناسب اندام درست چگونه است؟

1 ، 15 دقیقه برای گرم شدن

با سهولت ، حرکت آسان شروع کنید ، قدرت را خیلی سریع نکنید ، اجازه دهید بدن کمی عرق کند. افراد ممکن است برای گرم کردن دوچرخه ، ماشین بیضوی و تجهیزات دیگر را انتخاب کنند تا تاثیر مفاصل کاهش یابد.

2 ، توجه داشته باشید که کشش مشترک قبل از حرکت

حرکات کششی قبل از ورزش ، هدف این است که ویسکوزیته ماهیچه ها را کاهش داده ، جریان خون را به سمت عضلات افزایش داده ، عملکرد ورزشی را کاهش داده و از بروز آسیب های ورزشی نیز کاسته شود. چرخش مفصل شانه ، پیچاندن کمر و زانو ، مچ دست ، مچ پا ، اجازه دهید بدن به سطح هیجان برسد.

3 ، 60 دقیقه آموزش موضوعی

عملکرد ریه (دویدن ، پریدن) ، استقامت عضلات ، هالتر ، دمبل ، ورزش هوازی (دویدن) ، ورزش بی هوازی (وزن) ، تعادل (تعادل) ، با توجه به شرایط جسمی فرد برای تنظیم تمرکز. تناسب اندام عمومی می تواند 20 ~ 45 دقیقه اول باشد تمرینات قدرتی ، سپس به 45 20 20 دقیقه تمرین هوازی ، 1 ساعت یا بیشتر زمان تناسب اندام را کنترل کنید.

4 ، تمرینات آرامش را نادیده نگیرید

اولویت با کشش است. متد کشش استاتیک است ، هر قسمت می تواند 2 ~ 3 بار تکرار کند ، هر بار برای حفظ 15 تا 30 ثانیه. علاوه بر این ، تجهیزات در فرآیند تمرین ، همچنین می خواهند عضلات را به سمت هدف بکشند.

5 ، بعد از آموزش عجله نکنید که حمام کنید

بعد از تمرین ، حمام نکنید ، استراحت کنید ، مانند تعریق دیگر نیست ، در آب گرم بشویید. سونا سالن بدن آسیب پذیرترین مکان ها است ، بعد از تمرین فشرده ، خون زیادی به عضلات وارد می شود ، سونا دوباره در این زمان ، اندامهای داخلی و مغز از عرضه اکسیژن خون کافی نیست ، به راحتی ظاهر می شود.

6 ، تغذیه تکمیلی علمی

یک وعده غذایی کوچک باید بعد از کلی در ورزش اضافه شود. شاخص اصلی مقدار کمی پروتئین ، کربوهیدرات های قندی زیاد ، مواد معدنی و غیره را اضافه می کند. برای افزایش جمعیت آمادگی عضلات ، در سالن بدنسازی 1 ساعت یا بیشتر برای خوردن یک وعده غذایی. بدنسازان زن نیز باید برای گرمای مکمل کاهش وزن مناسب باشند. تست آنان
6608801555724432488.jpg

هر گونه درخواست ، لطفا با ما تماس بگیرید:

ایمیل: sall@rongxinbio.com