گرم شدن برای تناسب اندام چقدر طول می کشد؟

- Nov 21, 2017-

مدت زمان گرم شدن در افراد مختلف متفاوت است.

به طور کلی ، گرم کردن کافی نیست ، شما می توانید از دو نقطه: "آیا تعریق جزئی (افزایش درجه حرارت بدن ، افزایش ضربان قلب)" و "حرکت اصلی از عضلات استفاده می کند و مفاصل کاملاً فعال هستند."

از گرم شدن تا "تعریق جزئی" این بار ، همه یکسان نیستند ، به زودی برخی از افراد باز می شوند ، اما برخی از افراد نیاز به گذراندن مدت زمان طولانی تر دارند ، ممکن است با سن ، جسمی ، فرکانس ورزشی ، فعالیت ، درجه حرارت ( دمای اتاق) و به همین ترتیب رابطه ای برقرار می شود ، هیچ زمان به اصطلاح [استاندارد] وجود ندارد.

حرکت انتخاب به نوع کم فشار اصلی ، از این گذشته ، بدن هیچ گونه فعالیتی برای تماس مستقیم با ورزش با شدت زیاد ندارد ، خطر آسیب دیدگی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد ، بنابراین به طور کلی توصیه می شود حرکات کم فشار باشد. می توانید قدم زدن ، قدم زدن بر روی دوچرخه ، دستگاه بیضوی ، ماشین قایقرانی و غیره.

اگر زمان ورزش محدود است اما برای گرم شدن مدت زمان زیادی طول می کشد ، می توانید برای انجام لباس های بیشتری (راه گرم منفعل) سعی کنید.

44724-12020Q1045597.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

وقتی تناسب اندام دارید ، خواسته های تستوسترون Enanthate Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

Trenbolone Enanthate_.jpg

Kigtropin.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944