چگونه می توان از طریق ورزش هوازی برای افزایش هدف ماهیچه ها نتیجه گرفت؟

- Jul 17, 2017-

تمرین هوازی خارج از تمرین قدرتی را 3 بار در هفته ، هر 30 دقیقه یکبار محدود کنید. این هر دو می تواند سلامت سیستم قلبی عروقی را بدون ایجاد ریزش عضله حفظ کند و بهترین دو شکل هوازی ورزش شامل قایقرانی با هر سرعت تکرار است.

به منظور به حداکثر رساندن رشد عضلات ، تمرین کنندگان وزنه بردار با تجربه معمولاً بدن را به چند گروه تقسیم می کنند تا تمرین کنند (مانند قفسه سینه ، سه سر ، اندام تحتانی ، ذوزنقه ، دو سر). 3 روز بعد از استراحت روز و سپس چرخه بعدی را شروع کنید. در مرحله رشد ماهیچه نباید میزان کالری دریافتی را محدود کرد ، زیرا فقط بدن در "تعادل مثبت" حالت قرار دارد ، ماهیچه به احتمال زیاد رشد می کند.

علاوه بر این ، سعی کنید از قدرت تمرین و دویدن در همان روز خودداری کنید ، زیرا دویدن گرمای زیادی را مصرف می کند ، به طوری که ماهیچه ها نمی توانند فرصتی برای رشد داشته باشند. هنگامی که بدن در وضعیت "تعادل منفی" انرژی قرار دارد ، عضلات اولین مصرف انرژی خواهند بود و سپس چربی را چرخانده می شود. اگر مجبورید در همان روز سخت کار کنید و هوازی انجام دهید ، حداقل مجبور به تمرین قدرت باشید ، در حالی که از نظر جسمی و انرژی در اوج قرار دارد ، به طوری که ماهیچه ها کاملاً تحریک می شوند.

با افزایش ترکیب ماهیچه ، میزان متابولیک بدن افزایش می یابد که این امر باعث مصرف چربی های بدن می شود.

6608801555724432488.jpg

318765-1409210R63782_副本.jpg

علاوه بر این شما همچنین باید مقداری محصولات استروئیدی مصرف کنید. دلیل اصلی این است که استروئیدها می توانند دور عضلات را افزایش داده یا چربی بدن را کاهش دهند. مردان برای تقویت و جذابیت بدن از استروئیدها استفاده می کنند. زنان برای جذاب تر شدن بدن از استروئیدها استفاده می کنند.
هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.
اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

9_副本.jpg

QQ图片20170310103806_副本.png

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944