چگونه به طور موثر وزن کم کنیم؟

- Jun 12, 2017-

چگونه به طور موثر وزن کم کنیم؟

بسیاری از دوستان چربی در مرحله کاهش چربی دوست دارند با هدف کاهش چربی رژیم بگیرند ، در واقع ، این روش اشتباه است. مصرف ناکافی انرژی می تواند به کندی متابولیک منجر شود و از این طریق اثر کاهش چربی را کاهش می دهد. و اگر مرتبا رژیم می کنید ، حتی اگر وزن شما پایین بیاید ، گزاف گویی آسان است. زیرا سوخت و ساز بدن شما کند است ، اگر کمی انرژی بیشتری مصرف کند باعث تجمع چربی می شود.

در رژیم غذایی دوستان ، سعی کنید از خوردن غذاهای پر کالری و پر کالری و همچنین از مصرف مقدار مناسب پروتئین خودداری کنید. و سپس با حرکت ، چوب به آن نازک خواهد شد.

ممکن است بسیاری از افراد شک کنند ، چرا رژیم می تواند سه وعده غذایی برای اضافه کردن غذای گرسنگی تضمین شود؟ این باعث می شود بسیاری از مردم اشتباه در کاهش چربی را درک کنند. رژیم غذایی می تواند 3 وعده غذایی یا حتی 4-5 وعده غذایی در روز بخورد ، اما شما غذا می خورید باید به آن توجه داشته باشید. اگر یک وعده غذایی چربی بخورید ، معادل آن است که 2-3 دیتون بخورید. و توصیه می شود که در روز مصرف انرژی غذایی زیاد نباشد ، بلکه فقط در بسیاری از مواقع تقسیم می شود. در اینجا دستور العمل توصیه شده برای همه یک دستور غذای میان وعده است. با همان ماهیچه ، کاهش چربی نیز باید سرعت سوخت و ساز را تسریع کند. اگر به سرعت متابولیزه شوید ، در تمام روز مصرف می کنید. نیازی به نگرانی در مورد تجمع چربی نیست.

به طور خلاصه ، دوستان چاق به یاد داشته باشید:

1 ، مرحله کاهش چربی برای جلوگیری از چربی زیاد و غذاهای کم کالری.

2 ، وعده های غذایی کوچک بخورید ، میزان آموزش را افزایش دهید ، میزان متابولیسم را بهبود بخشید.

mrbj23.jpg

org_471753.jpg

اگر براساس موارد فوق هیچ تأثیری نداشته باشد یا بالاتر دنبال کنید ، توصیه می کنیم از برخی داروهای کمکی مانند استروئیدها ، تستوسترون ، hgh , کلنبوترول , DNP (2,4-dinitropheno) , سیبوترامین و غیره استفاده کنید. آنها می توانند شما را برای رسیدن به هدف خود سریعتر کنند. اگر نیاز دارید ما را خوشحال کنید.


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944