چگونه از پپتید PEG-MGF استفاده کنیم؟

- Jun 22, 2017-

PEG-MGF مفید :

مفید برای: تقویت سایت و اهداف سیستماتیک از طریق افزایش عضله لاغر و از بین رفتن چربی
مزایای احتمالی PEG-MGF: PEG-MGF رشد عضلات را تحریک می کند (هایپرتروفی). از زمان تمرین میزان رشد عضلات را افزایش می دهد. ترمیم سریع سلولهای عضلانی موجود؛ در تعداد سلولهای عضلانی افزایش می یابد (هایپرپلازی). تجزیه پروتئین را کاهش می دهد. میزان و میزان ترمیم عضلات بعد از آسیب را افزایش می دهد

روش مصرف PEG-MGF

روش مصرف 1: تزریق موضعی مستقیماً به عضله بلافاصله پس از تمرین
روش مصرف 2: تزریق زیر جلدی به لایه چربی
آماده سازی برای تزریق: 1 لیوان (100 IU) محلول استریل را به ویال PEG-MGF اضافه کنید. سپس هر 200mcg برابر 0/0 میلی لیتر (10 IU) است.
مقدار PEG-MGF مقدار 1: 200mcg (10 IU) PEG-MGF به طور دو طرفه بین عضلات فقط آموزش دیده یعنی 100 میلی گرم سمت چپ ، سمت راست 100mcg
مقدار مصرف PEG-MGF 2: 200mcg (10 IU) PEG-MGF به چربی های شکمی تزریق می شود
دوز PEG-MGF در هر ویال: دوز 10 200 200mcgg (10 دوز در هر ویال)

PEG-MGF موارد احتیاط:

Mechano Factor (MGF) اثرات موضعی در ماهیچه های اسکلتی را نشان می دهد و بدون تغییر در بدن می تواند بدون اصلاح حرکت کند. مشکل سازنده مصنوعی Mechano Factor (MGF) این است که به صورت عضلانی وارد می شود و مبتنی بر آب است بنابراین وارد جریان خون می شود. هنگام استفاده از این روش ، Mechano Factor (MGF) فقط برای چند دقیقه در جریان خون پایدار می ماند. MGF از نظر بیولوژیکی بصورت محلی ساخته می شود و وارد جریان خون نمی شود.
همچنین کوتاه مدت است بنابراین ثبات مسئله ای نیست. با PEGylating Factor Mechano (MGF) تقریباً به همان اندازه کار می کند که به صورت محلی تولید می شود. این امر با اطراف قسمت پپتید با ساختاری از پلی اتیلن گلیکول انجام می شود که می تواند به یک مولکول پروتئین متصل شود. گروههای پلی اتیلن گلیکول از پپتید محافظت می کنند اما کاملاً آنرا احاطه نمی کنند. اماکن فعال پپتید هنوز قادر به انجام عملکرد بیولوژیکی خود نیستند. در این حالت پوسته محافظ بار منفی در برابر ترکیبات با بار مثبت است که می تواند پروتئین را تحت تأثیر قرار دهد.

11.jpg


اگر از پپتیدهای هورمون رشد انسانی 99 pe میکروگرم مگس پیکسلی ما برای جوش زدن بدن ، پودر دارویی میخ-میلی گرمی ما راضی هستید ، با ما تماس بگیرید و با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات با کیفیت بالا سوماتروپین برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفاً خرید و فروش عمده فروش محصولات داغ را از ما آزاد کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی شرکت: sales@rongxinbio.com

اسکایپ: sales@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18220537895