IGF-1 LR3 --- 100mcg

- Mar 13, 2018-

IGF-1 LR3 --- 100mcg

ترکیب در هر ویال: انسولین مانند فاکتور رشد 1 (IGF-1) 100mcg

ارائه: 100mcg / ویال ، 10 ویال در هر جعبه با کلاه های فلیپت سبز

فضای ذخیره سازی: دور از دسترس کودکان باشد. محافظت از نور ذخیره در دمای اتاق؛ سرد نشود و یخ نبندد

IGF-1LR3.jpg

توضیحات محصول:

IGF-1LR3 نقش مهمی در بازسازی عضلات دارد. IGF-1LR3 هم تکثیر و تمایز سلولهای بنیادی را بصورت خودبسری-پاراکرین تحریک می کند ، اگرچه باعث تمایز تا حد بسیار بیشتری می شود. IGF-1 LR3 ، هنگامی که به صورت محلی تزریق می شود ، فعالیت سلول ماهواره ای ، DNA عضلات ، محتوای پروتئین ماهیچه ها ، وزن عضلات و سطح مقطع عضلات را افزایش می دهد. اهمیت IGF-1 در این واقعیت نهفته است که تمام عملکردهای ظاهری آن برای القای رشد ماهیچه ها با یا بدون اضافه وزن عمل می کند ، اگرچه در هنگام ترکیب با بارگذاری فیزیکی عضله ، واقعاً به عنوان یک تقویت کننده رشد می درخشد.

IGF-1LR3 همچنین به عنوان یک فاکتور رشد غدد درون ریز عمل می کند و دارای اثر آنابولیک در بافت های دوردست است که یک بار توسط کبد در جریان خون رها می شود. IGF-1LR3 دارای خاصیت انسولین مانند مهار تخریب است ، اما علاوه بر این می تواند سنتز پروتئین را تحریک کند. اثرات انسولین مانند احتمالاً به دلیل شباهت مسیرهای سیگنالینگ بین انسولین و IGF-1LR3 زیر اتصال لیگاند در گیرنده هاست.

توانایی IGF-I LR3to تحریک سنتز پروتئین مشابه عمل HGH ، که در مطالعات جداگانه در مورد داوطلبان نشان داده شده است برای تحریک سنتز پروتئین بدون تاثیر تخریب پروتئین نشان داده شده است. اگرچه اغلب اعتقاد بر این است که اثرات GH از طریق IGF-1LR3 واسطه می شود ، این کاملاً نمی تواند مورد باشد. اول ، اثرات این دو هورمون متفاوت است ، به این ترتیب که GH تخریب پروتئین را تغییر نمی دهد. دوم ، اثر HGH با تغییر اندک یا بدون تغییر در غلظت IGF-1LR3 سیستمیک مشاهده می شود. از دست دادن عضله مربوط به سن با تزریق GH جلوگیری می شود ، اما اعتقاد بر این است که این کار از طریق IGF-1LR3 انجام می شود.

QQ图片20170315140316.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944