IGF1-LR3 چه کاری انجام می دهد؟

- May 03, 2017-

IGF1-LR3 چه کاری انجام می دهد؟

IGF-1 LR3 با تحریک وضعیت هیپرپلازی عضلانی (افزایش تعداد سلولهای جدید عضلانی) در عضله که در آن تزریق می شود ، به شدت توده عضلانی را تقویت می کند! بنابراین آن را به عنوان تکثیر سلول های عضلانی یا حتی تقسیم سلول فکر کنید 1 به 2 تبدیل شود ... به همین دلیل وقتی که رشد سلول های عضلانی را افزایش می دهید ، در چرخه کامل است. اما چرا IGF از HGH بهتر است؟ دلیل این که HGH باعث بالا رفتن سطح IGF در کبد و سپس عضله می شود ، در حالی که IGF-LR3 باعث موشک شدن سطح IGF می شود.

Igf1-lr3 همانطور که همه شما می دانید نسخه طولانی مدت Igf-1 است که از پتانسیل فعال آن تا 20 ساعت استفاده می کند ، اما در کنار توانایی آن در تحریک رشد سلول های ماهواره ای ماهواره ای و کمک به آنها برای رسیدن به فیبرهای عضلانی جدید ، توانایی را دارد. جذب بسیاری از مکمل های مورد استفاده در حال حاضر را افزایش می دهد ، و می تواند باعث بهبودی در بهبود اندازه بیضه شود ، و از ریزش عضلات حتی در PCT جلوگیری کند. به علاوه دلیل دیگر بسیار قدرتمند بودن آن به دلیل کاهش اتصال Long R3 IGF-1 به تمام پروتئین های شناخته شده اتصال IGF است. این پروتئین های اتصال به طور معمول عملکرد بیولوژیکی IGF را مهار می کنند.

16_ .jpg

QQ 图片 20170413105751.jpg


اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

اگر از igtropin long r3 igf 1 فروش عضله داغ ما رضایت دارید ، هورمون رشد انسانی هورمون رشد آنابولیک استروئیدی تزریق سوماتروپین انسانی راضی هستید ، با ما تماس بگیرید با کارخانه ما. با کیفیت بالا ، محصولات با کیفیت بالا سوماتروپین برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفاً خرید و فروش عمده فروش محصولات داغ را از ما آزاد کنید.