کل تمرین خود را افزایش دهید ----- ماهیچه را افزایش دهید

- Nov 23, 2017-

عضلات ساختمان مانند شمع است و اگر می خواهید شمع زیاد باشد ، به ماسه بیشتری نیاز دارید تا عرض شمع افزایش یابد (عرض شمع بیشتر از سرعت بالاتر می رود)

146734350441600643.GIF

به عنوان یک تازه کار ، فقط اضافه کردن وزن بیشتر برای انباشتن شن و ماسه در یک قد معین کافی است. اما هر چه بیشتر و بیشتر پیشرفت می کنید ، به شن های بیشتری احتیاج دارید تا بتوانید در ارتفاعات پشته شوید. مقدار ماسه در اینجا به کل آموزش اشاره دارد ،

تمرین مهمترین عامل فشار خون در عضلات است ، شما به تمرین کافی نیاز دارید تا در تحریک عضلات به شما کمک کند ، اجازه دهید ترمیم شود و سپس رشد کند!

اگر هدف شما افزایش عضلات است ، روی بلند کردن پرس سینه سنگین تر تمرکز نکنید ، فقط روی سوابق 1RM و 3RM تمرکز نکنید ، باید تعداد بیشتری از رکوردهای وزنه بردارید!

injection.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

وقتی تناسب اندام دارید ، خواسته های تستوسترون Enanthate Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

Trenbolone Enanthate_.jpg

Kigtropin.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944