یکی از استروئیدهای مورد علاقه بدنساز ---- ناندرولون فنیل پروپیونات

- Nov 20, 2017-

ناندرولون فنیل پروپیونات بسیار سریع عمل می کند و بنابراین باعث می شود که این ترکیب خیلی سریعتر از بدن خارج شود. این باعث می شود این استروئید انتخابی بهتر از دکا برای بدنسازان و ورزشکاران آزمایش شده باشد. کاربران معمولاً در هنگام استفاده از این ماده از یک برنامه دوز روزانه استفاده می کنند تا سطح خون را بالا و پایدار نگه دارد.

Nandrolone Phenpropionate.jpg

ناندرولون فنیل پروپیونات ، همانطور که اغلب از آن یاد می شود ، یکی از محبوب ترین استروئیدها است که امروزه در بین بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد. دورابولین یک استروئید آندروژنی کم و دارای اثر آنابولیک بالا است. در دوزهای زیاد معطر می شود ، اما به میزان تستوسترون نیست. ساخت پروژسترون یک عارضه جانبی است که برخی از آنها با آن مشکل دارند گرچه کاربران گزارش می دهند که مشکل با این استر به اندازه ی Deca بد نیست.

بدنسازانی که از این ماده به خودی خود استفاده می کنند ، گاهی اوقات از بین رفتن میل جنسی را گزارش می دهند ، بنابراین توصیه می شود که یک فرد حداقل یک دوز تستوسترون یا حتی یک آندروژن زیاد مانند Proviron مصرف کند تا از بروز این مشکل جلوگیری کند.

146734350441600643.GIF

QQ图片20170315140316.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین ناندرولون فنیل پروپیونات با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد .

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944