اقدامات احتیاط آمیز در تابستان Summer

- Jul 20, 2017-

تابستان با درجه حرارت بالا از بدن انسان ، مصرف انرژی بدنی اغلب مکمل به موقع نیست ، بدن اغلب نسبتاً ضعیف است. ورزش بیش از حد به کاهش قند خون ، کاهش مقاومت ، جدی منجر به ضعف ، اما سلامتی نامطلوب ، تناسب اندام در تابستان ، به ویژه برای درک میزان ورزش خواهد شد. از سبقت زیاد خودداری کنید ، به خصوص برای طولانی مدت در ورزش ورزشی شرکت نکنید ، برای اینکه بتدریج شدت ورزش افزایش یابد ، بهتر است به تدریج مدت زمان و شدت ورزش را بهبود بخشید. می توان از 20 دقیقه تا 30 دقیقه تمدید کرد ، استفاده از 5 پوند دمبل جایگزین با 8 پوند است. فقط لازم نیست این کار را به یکباره ، زمان و شدت انجام دهید تا یکی از آنها را روی خط بکشید. بهتر است 30 تا 45 دقیقه در روز ورزش ، 30 دقیقه بهترین حالت را رعایت کنید و افرادی که تمایل به کاهش وزن دارند می توانند تا حدود 40 دقیقه زمان ورزش افزایش پیدا کنند.

کاهش وزن در تابستان واضح تر است ، بسیاری از افراد در تابستان کاهش وزن خود را انتخاب می کنند ، اما اگر کورکورانه به دنبال کاهش وزن باشند ، و توجه به انتخاب رژیم و ورزش برای انجام ترتیبات معقول و حتی بعضاً نتیجه گیری نکنید.

علاوه بر این ، هوای تابستان بیشتر و بیشتر داغ خواهد شد ، اما هنوز هم بسیاری از افراد تصمیم می گیرند شدت بالای فعالیت های بدنسازی را انجام دهند که منجر به قند خون ، کاهش مقاومت ، سرگیجه سبک ، غش شدید می شود. آمادگی جسمانی در تابستان می تواند بزرگ مصرف کند ، ورزش های مناسب را انتخاب کند ، میزان شدت ورزش همراه با یک رژیم غذایی مناسب می تواند به عنوان هدف تناسب اندام ، تعداد زیادی از ورزش های منسوخ شده و عادت های غذایی بر روی بدن بی فایده باشد.

240411-15012309113593_副本.jpg

هنگ کنگ Rongxin شرکت فناوری زیستی ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.
اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944