تزریق تستوسترون cypionate 250mg / ml تزریق

- Dec 20, 2017-

تستوسترون cypionate استر است که از آن برای درمان در مردان در درمان هیپوگنادیسم اولیه (مادرزادی یا اکتسابی) استفاده می شود - نارسایی بیضه ناشی از رمزنگاری ، پیچ خوردگی دو طرفه ، ارکیت ، سندرم بیضه ناپدید یا Orchidectomy.

testosterone Cypionate.jpg

مانند سایر تزریقات ، می توان در طی یک چرخه انتظار افزایش قابل توجهی در حجم عضلات و قدرت را داشت. از آنجا که خواندن تستوسترون به استروژن تبدیل می شود ، احتمالاً توده بدست آمده از این دارو همراه است

مقدار کمی از احتباس آب. از بین رفتن نتیجه تعریف البته باعث می شود cypionate گزینه بسیار ضعیفی برای رژیم های غذایی یا برش مراحل باشد. سطح اضافی استروژن که توسط این دارو ایجاد می شود ، می تواند باعث ایجاد ژنیکوماستی به سرعت شود. در صورت بروز درد و تورم ناراحت كننده ، تورم و يا احساس زخم در ناحيه نوك پستان ، بايد يك داروي كمك مانند Nolvadex بلافاصله اضافه شود. این امر تأثیر استروژن را تا حد زیادی به حداقل می رساند و باعث می شود استروئید قابل استفاده بیشتر باشد. ضد آروماتازهای قدرتمند Arimidex ، Femara یا Aromasin هنوز انتخاب بهتری هستند. کسانی که حساسیت شناخته شده ای به استروژن دارند ، ممکن است استفاده از داروهای کمکی مانند Nolvadex و Proviron را از بدو شروع چرخه ، برای جلوگیری از عوارض جانبی مربوط به استروژن قبل از آشکار شدن ، مفیدتر بدانند.

injection.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین شما را با کیفیت بالا ، با خلوص بالا cypionate تستوسترون ، حمل و نقل سریع ، و بهترین خدمات ارائه می دهد.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944