تستوسترون Enanthate به شما امکان می دهد عضلات مناسب و همچنین بدنسازان داشته باشید.

- Oct 20, 2017-

1) تستوسترون اناناتیت یکی از محبوب ترین شکل تستوسترون سلها در همه جای دنیا است. استروئیدهای تستوسترون Enanthate اشکال بسیار متمرکز از ماده هورمونی هستند به همین دلیل می تواند خیلی سریع سطح تستوسترون را در بدن تقویت کند. ورزشکاران تستوسترون اگزوژن را برای افزایش قدرت و اندازه عضلات مصرف می کنند. نتایج نشان داد که تزریق هفتگی محلولها باعث کاهش اندازه کمر و وزن بدن می شود. مصرف مکمل همچنین باعث بهبود عملکرد جنسی مردان شد. این درمان بی خطر تلقی شد ، زیرا در طی بیوپسی هیچگونه بدخیمی مشاهده نشد.

testosterone Enanthate 1_副本.jpg

2) استفاده از تستوسترون Enanthate یک روش بسیار مؤثر برای افزایش تولید هورمونهای تستوسترون در بدن است. تصادف ، همچنین برای ورزشکاران و سازندگان بدن مفید است زیرا می توانند به سرعت توده عضلانی ایجاد کنند تا بتوانند حداکثر عملکرد را انجام دهند.

3) .Testosterone Enanthate برای سازندگان عضلات و ورزشکارانی که به دنبال به دست آوردن مزایای بهبود داروهای بهبود یافته بدون واکنشهای شدید مقاومت هستند ، مناسب است.

QQ图片20170313111301_副本_副本.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944