فواید تستوسترون پروپیونات چیست؟

- Apr 26, 2017-

فواید تستوسترون پروپیونات چیست؟


پروپیونات تستوسترون Cas57-85-2 بنابراین بسیار سریعتر از سایر استرهای تستوسترون مانند cypionate یا enanthate عمل می کند و به منظور حفظ سطح خون پایدار ، نیاز به برنامه دوز بسیار بیشتر دارد.

تستوسترون پروپیونات Cas57-85-2 کوتاهترین محصول تستوسترون در دسترس است. مزایا و مضراتی برای این امر وجود دارد. مهمترین نقطه ضعف این است که کاربران برای به دست آوردن نتایج مناسب باید حداقل هر روز در طول چرخه خود را به تست تست تزریق کنند. از این مزایا ، نفخ کمتر و احتباس آب نسبت به محصولات دارای استحکام طولانی تر است و به دلیل اینکه استر کمتری در هر ویال وجود دارد ، در هر تزریق تستوسترون واقعی تری وجود دارد که نتیجه بهتری می دهد.

پروپیونات تستوسترون Cas57-85-2 برای مطالعه اثرات آن بر میش های باردار استفاده شده است.

تستوسترون پروپیونات Cas57-85-2 کوتاهترین استر متصل به هورمون تستوسترون است. این بدان معناست که بدن شما برای خلاص شدن از شر استر و ترشح هورمون والدین در بدن کمترین زمان را می طلبد. به دلیل کوتاه بودن عمر فعال ، پروپیونات تستوسترون به طور معمول باید هر روز حداقل به حداقل تزریق شود. به طور غیرحضوری ، پروپیونات تستوسترون باعث کمترین عوارض جانبی و کمترین نفخ می شود. این عوارض جانبی هنگام قطع مصرف خیلی سریع فروکش می کنند.

QQ 图片 20170313135013_ 副本 .jpg

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

اگر از فروش داغ تستوسترون پروپیونات / تست پروپیلن cas57-85-2 بدنسازی تستوسترون مکمل تقویت کننده استروئید راضی هستید ، خوشحال می شوید با کارخانه ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات با کیفیت بالا سوماتروپین برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفاً خرید و فروش عمده فروش محصولات داغ را از ما آزاد کنید.