مزایای HCG چیست؟

- Apr 28, 2017-


مزایای HCG چیست؟

1 ، HCG (گنادوتروپین کوریونی انسانی) یک هورمون طبیعی انسانی است که به طور کلی توسط زنان در دوران بارداری تولید می شود. تحقیقات نشان می دهد که HCG به جای ذخیره کردن آنها در ذخایر چربی ، می تواند عملکرد متابولیک بدن را تا حد زیادی کنترل و بهبود داده و به استفاده و سوزاندن کالری کمک کند.
گنادوتروپین کوریونی انسان (HCG) ، توسط سلولهای تروفوبازی جفت ترشح نوعی گلیکوپروتئین ، از گلیکوپروتئین آلفا و بتا دیمر تشکیل شده است.


2 ، از نظر بالینی ، HCG به عنوان یكی از شاخصهای آزمایش بارداری ، كه اغلب در همان زمان ، بیماری مرتبط با بارداری ، برخی بیماریها مانند تشخیص تومور ، افتراقی و سیر ارزش خاصی است.
تزریق HCG Diet به آزاد کردن چربی ، سوزاندن آن و تخلیه آن از طریق کلیه ها کمک می کند. همراه با رژیم کم کربوهیدرات 500 کیلو کالری ، از این امر جلوگیری می شود که چربی های جدید بلافاصله جای چربی های برداشته شده را بگیرند. در شرایط عادی ، حفظ 500 کیلو کالری دشوار خواهد بود. اما از طریق تزریق HCG این امکان وجود دارد و از رژیم HCG برای ریختن مقدار زیادی چربی در مدت زمان کوتاه استفاده می شود و به نتایج دائمی و پایدار می رسد.

QQ 图片 20170315150701.jpg

شرکت Rongxin در هر ویال 5000iu HCG برای شما تهیه می کند ، و آب استریل را به همراه HCG برای شما تهیه می کند ، برای استفاده شما بسیار مناسب است.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com