عملکرد تستوسترون دکانوات چیست؟

- May 15, 2017-

عملکرد تستوسترون دکانوات چیست؟

تستوسترون Decanoat e Cas5721-91-5 یک پایه تستوسترون فیزیولوژیکی محکم برای چرخه های حجیم فراهم می کند که اغلب شامل سازندگان انبوه مانند Equipoise ، Trenbolone ، Deca-Durabolin و Dbolic ، sustanon 250 می باشد.

تستوسترون دكانوات همچنین می تواند به عنوان یك پایه قوی چرخه برش برای تقویت آنابولیك هایی نظیر Oral Turinabol ، Oxandrolone ، Primobolan و Winstrol جمع شود.

از آنجا که استر دکانوات بسیار ماندگار است ، کاربران فقط نیاز به تزریق دارو یک بار در هفته دارند. این دارو به مدت 15 روز بدن را به طور کامل ترک نمی کند. کاربران گاهی اوقات Neotest 250 را با Deca-Durabolin جمع می کنند و در همان زمان آنها را تزریق می کنند ، زیرا در همان مدت زمان در بدن دوام می آورد. دوزهایی به اندازه 250 میلی گرم در هفته نتیجه را نشان می دهد و دوزهای شدید 1000 میلی گرم در هفته با عوارض جانبی کمی ثبت شده است ، اگرچه استفاده از یک مهارکننده آروماتوز ضروری است.

12.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944

اگر از تستوسترون تستوسترون با خلوص 99٪ خلوص و تست دکا کازا cas5721-91-5 ساخت عضلات پودر استروئید خام تزریقی و ضد پیری راضی هستید ، با ما تماس بگیرید. با کیفیت بالا ، محصولات با کیفیت بالا سوماتروپین برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفاً خرید و فروش عمده فروش محصولات داغ را از ما آزاد کنید.