استروئید در پزشکی چه تاثیری دارد؟

- Mar 05, 2019-

نام علمی استروئید "قشر آدرنال" است. غدد فوق کلیوی افراد عادی هر روز برای حفظ عملکردهای فیزیولوژیکی طبیعی بدن مانند تنظیم قند خون ، پروتئین ، چربی و متابولیسم الکترولیت ، مقدار معینی از استروئید ترشح می کنند ، که برای حفظ زندگی هورمونهای مهم ضروری است. استروئیدهای کلینیکی داروهای خوبی هستند که می توانند در معالجه بسیاری از بیماریهای غیرقابل درمان ، که بطور گسترده ای از آنها استفاده می شود ، از جمله سرطان ، ورم مغزی ، بیماری مزمن ریه ، روماتیسم ، آسم ، ریه ها در نوزادان نارس ، بیماری پوستی ، شوک ، سپتی سمی و مننژیت تقریباً در شرایط عاری از بیماری. و در واقع تعداد علائم را کاهش می دهد ، به طوری که علائم به طور موقت برطرف می شود ، بنابراین نام "پری" را به دست آورد.

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین محصولات استروئیدی با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

وقتی تناسب اندام دارید ، تقاضای T استروستون EnanthateSustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.

testosterone Enanthate 1.jpg

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

Hygetropin 200iu.jpg

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18191385298