سیستم بیان پروتئین چیست؟

- Jul 07, 2017-

بررسی اجمالی سیستم بیان پروتئین :

یک سیستم بیان پروتئین به سیستمی متشکل از یک میزبان ، یک ژن خارجی ، یک بردار و یک ماده کمکی اشاره دارد. از طریق این سیستم می توان به هدف بیان ژنهای خارجی در میزبان دست یافت. به طور کلی از بخش های زیر تشکیل شده است:

1 ، میزبان. ارگانیسم که پروتئین را بیان می کند. می تواند باکتری ، مخمر ، سلولهای گیاهی ، سلولهای حیوانی و غیره باشد. با توجه به خصوصیات مختلف موجودات مختلف ، مناسب برای بیان انواع پروتئین یکسان نیست.

2 ، حامل. نوع حامل با میزبان مطابقت دارد. به گفته میزبان ، آن را به بردار بیان پروکاریوتیک (باکتریایی) ، بردار بیان مخمر ، بردار بیان گیاه ، بردار بیان پستانداران ، بردار بیان حشرات و غیره تقسیم می کنیم. این بردار حاوی یک قطعه ژن خارجی است. با واسطه وکتور ، ژنهای اگزوژن را می توان در میزبان بیان کرد.

3 ، مواد کمکی. برخی از سیستم های بیان همچنین شامل مؤلفه های جانبی هستند که به حامل به میزبان کمک می کنند. مانند باکولو ویروس ها در سیستم های بیان باکلوویروس.

5.jpg

IGF-LR3 یک سیستم بیان پروتئین است ، اگر به IGF-1LR3 علاقه دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

Hong Kong Rongxin Bio-Tech Co. Ltd. با مسئولیت محدود محصولات با استروئید با خلوص بالا ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
در تابستان ، خواسته های Sustanon 250 ، Trenbolone Enanthate ، Oxymetholone (anadrol) بیش از حد معمول است.
اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944