HGH چیست؟

- Sep 19, 2017-

HGH چیست؟

هورمون رشد ، که به عنوان هورمون رشد انسانی نیز شناخته می شود ، معمولاً برای درمان کوتوله استفاده می شود. این ماده دارای اثر آنابولیک است که می تواند باعث افزایش توده عضلانی شود ، اما همچنین باعث تقویت رشد استخوان در دوران کودکی و بزرگسالی می شود و باعث تقویت تاندون و افزایش اندام های داخلی می شود. ورزشکاران برای تقویت ماهیچه ها ، افزایش قدرت از هورمون رشد استفاده می کنند. می تواند در برابر پیری اندام های بدن ، از بین بردن وضعیت زیر سلامتی ، فراهم آوردن اندام های بدن برای بازگرداندن جوانی زنجیره انرژی ، برای بهبود حساسیت انتهای عصب مرکزی و زنده ماندن سلول ها ، مانع از پیری شود. اندامهای بدن می تواند بدن را به طور کامل با حالت جوان تنظیم کند.

11_副本.jpg

به طور موثری می تواند به دلیل پیری زودرس فیزیولوژیکی HGH ، عمق کنترل خواب ، بهبود خستگی ، به نظر رسیدن براق ، براق ، ریزش مو ، کاهش چربی شکم ، ایمنی را افزایش دهد. استفاده از یک دوره از درمان پس از اندام و اندام های بدن عملکرد فیزیولوژیکی به سطح 5 سال پیش بازگردد ، از بازی اساسی زندگی و سلامت ، اثر ضد پیری برتری.

شرکت Hong-Rongxin Bio-tech Co. Ltd. با کیفیت بالا ، محصولات HGH با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

Hygetropin 200iu.jpg


Igtropin.jpg


Taitropin.jpg


Kentropin.jpg

اگر شما به jintropin hgh ، kigtropin hgh ، hygetropin hgh یا سایر برندهای تجاری احتیاج دارید ، از شرکت من استقبال می کنید.

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944