Primobolan چیست؟

- Aug 06, 2018-

Primobolan چیست؟

Primobolan نام تجاری استروئید آنابولیک Methenolone است (همچنین به عنوان Metenolone نیز نوشته شده است). این دارو هم به صورت قالب روغنی تزریقی و هم به صورت خوراکی موجود است. Primobolan تزریقی به عنوان Methenolone Enanthate شناخته می شود و فرم خوراکی با نام Methenolone Acetate شناخته می شود. این یک استروئید آنابولیک بسیار مشهور و محبوب به دلیل ماهیت بسیار ملایم آن به عنوان یک ترکیب آنابولیک و آندروژنیک است. اغلب با Anavar ، یک استروئید آنابولیک مشابه مقایسه می شود ، اما تفاوت بین این دو بسیار متفاوت است - Anavar از نظر قدرت آنابولیکی بسیار بیشتر از Primo است.

primo.jpg

این قدرت استحکام آندروژنی ضعیف در واقع بسیار مطلوب است ، اما قدرت مقاومت آنابولیک ضعیف آن آن را به عنوان یک استروئید آنابولیک بسیار مطلوب که در آن اکثریت افراد با استفاده از آن استفاده می کنند اغلب به جای آنوار انتخاب می کنند. در عوض از آن به عنوان ترکیبی در چرخه های برش استفاده می شود ، که در نتیجه حفظ توده عضلانی هدف به جای افزودن توده جدید است. در طول همین خط منطق ، این آنابولیک به دلیل عدم قدرت آنابولیک تقریباً در چرخه های حجیم مورد استفاده قرار نمی گیرد.

Hong Kong Rongxin Biotech Co.، Ltd. فروش داغ Primobolan . اگر به محصولات ما احتیاج دارید ، لطفاً برای ارسال سوالات به صورت رایگان در تماس باشید.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944