اصل رشد ماهیچه چیست؟

- May 19, 2017-

اصل رشد ماهیچه چیست؟

ماهیچه های بدن از الیاف ماهیچه ها ، تعداد فیبرهای عضلانی ، چهار یا پنج ماه پس از تولد تشکیل می شود تا تسویه شود و پس از آن دیگر افزایش نمی یابد. برای افزایش عضله از طریق تمرین ضخیم شدن فیبر اصلی ماهیچه خواهد بود ، در طی تمرین ، فیبرهای عضلانی به شدت آسیب می بینند ، بنابراین برای ترمیم عضلات آسیب دیده باید پروتئین زیادی اضافه کنیم ، وقتی که فیبرهای عضلانی شکسته شده به طور کامل پس از بهبودی ماهیچه ها ضخیم تر می شوند

دوم ، ماهیچه حاوی میوگلوبین است ، یعنی مکانی که اکسیژن در آن ذخیره می شود و با تمرین میوگلوبین ماهیچه ها بسیار افزایش می یابد ، به طوری که اکسیژن مورد نیاز برای فعالیت عضلات دوباره پر شود. فقط بر روی سطح مقطع عضله در هر میلی متر مربع 30-270 مویرگ باز است و بقیه در حالت بسته قرار دارند که حداکثر 2000-3000 مویرگ در حین انجام تمرین باز هستند. اگر بعد از مدت طولانی ورزش ، ماهیچه های این مویرگ های باز زیاد شود ، همراه با ضخیم شدن فیبرهای عضلانی ، به طوری که ماهیچه ها بسیار زیاد باشند.

1-150523235443H5.jpg

ما می توانیم محصولات رشد ماهیچه ای از جمله: تستوسترون ، استروئیدها ، پپتیدها ، HG و غیره را در اختیار شما قرار دهیم ، اگر علاقه مند هستید لطفا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس ما

ایمیل: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com