نقش Methenolone Enanthate چیست؟

- Nov 30, 2017-

Methenolone Enanthate (Primobolan Enanthate) نسخه تزریقی از methenolone با استر طولانی متصل به جذب آهسته از یک ترکیب متنولون فعال است و غلظت خون پایدار را فراهم می کند. نسخه شفاهی این ترکیب با این تفاوت که اتر متصل است یکسان است (نسخه شفاهی استر استات کوتاهتری به آن متصل است). هر دو نسخه از متنولون گزینه های خوبی برای برش چرخه برای آقایان و / یا خانم ها هستند و نشان داده اند که در هنگام رژیم کم کالری ، ماهیچه ها را حفظ می کنند. Methenolone Enanthate یک حالت تجویز کمتر را برای متنولون فراهم می کند و به نظر می رسد که بی حسی به یک مقدار کلی کمتر نیاز است تا به همان اندازه نسخه استات خوراکی مؤثر باشد.

Methenolone Enanthate_.jpg

Methenolone شهرت دارد به عنوان یک استروئید بسیار ایمن و در دوزهای حداکثر 200 میلی گرم در هفته عوارض جانبی بسیار کمی گزارش شده است. متأسفانه ، بسیاری از کاربران با استفاده از چنین دوز کم و در عین حال سود بیشتر در هفته با 350 میلی گرم در هفته (100 میلی گرم EOD) و بالاتر از آن منافع جزئی را در بهترین حالت گزارش می دهند. در حالی که متنولون بدون سرکوب زیاد HPTA خفیف است ، دوزهای بالاتر در این رابطه بازخورد منفی خواهد داشت. همچنین برخی از کاربران ضمن استفاده از Primo ریزش مو را گزارش می دهند بنابراین ممکن است محصولی مانند فیناستراید در هنگام دوچرخه سواری متانولون ضروری باشد. از طرف مثبت ، به دلیل چند عارضه جانبی که با استفاده از پریمو به نمایش گذاشته می شود ، یک ضد استروژن احتمالاً لازم نیست.

انسولین مزانولون (Primobolan Depot) توسط افرادی استفاده می شود که بسیار مستعد عوارض جانبی استروژنی هستند و دارای خواص استروژن پایین تر از ناندرولون هستند. Primobolan Depot (Methenolone Enanthate) گرچه دارای اثر ضعیف تری نسبت به Deca-Durabolin است ، اما یک استروئید پایه خوب با اثر غالب آنابولیک است و بسته به هدف ، می تواند تقریباً با هر استروئید ترکیب شود. کسانی که مایلند به سرعت جرم خود را بدست آورند و Deca در دسترس نباشند ، می توانند از Primo-Depot به همراه Sustanon 250 و Dianabol استفاده کنند.

Methenolone Enanthate.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین شما را با کیفیت بالا ، با خلوص بالا ، متینولون آنانتیت ، با خلوص بالا ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات ارائه می دهد.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944