نقش تستوسترون سیپیونات چیست؟

- Nov 15, 2017-

تستوسترون cypionate استر است که از آن برای درمان در مردان در درمان هیپوگنادیسم اولیه (مادرزادی یا اکتسابی) استفاده می شود - نارسایی بیضه ناشی از رمزنگاری ، پیچ خوردگی دو طرفه ، ارکیت ، سندرم بیضه ناپدید یا Orchidectomy.

مانند سایر تزریقات ، می توان در طی یک چرخه انتظار افزایش قابل توجهی در حجم عضلات و قدرت را داشت. از آنجا که خواندن تستوسترون به استروژن تبدیل می شود ، احتمالاً توده بدست آمده از این دارو همراه است

مقدار کمی از احتباس آب. از بین رفتن نتیجه تعریف البته باعث می شود cypionate گزینه بسیار ضعیفی برای رژیم های غذایی یا برش مراحل باشد. سطح اضافی استروژن که توسط این دارو ایجاد می شود ، می تواند باعث ایجاد ژنیکوماستی به سرعت شود. در صورت عدم وجود احساس ناراحتی ناخوشایند ، این تورم اثر استروژن را تا حد زیادی کاهش می دهد و باعث می شود استروئید قابل استفاده تر باشد. ضد آروماتازهای قدرتمند Arimidex ، Femara یا Aromasin هنوز انتخاب بهتری هستند. کسانی که حساسیت شناخته شده ای به استروژن دارند ، ممکن است استفاده از داروهای کمکی مانند Nolvadex و Proviron را از بدو شروع چرخه ، برای جلوگیری از عوارض جانبی مربوط به استروژن قبل از آشکار شدن ، مفیدتر بدانند.

testosterone Cypionate_.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

شرکت هنگ کنگ Rongxin Biotech ، آموزشی ویبولیتین شما را با کیفیت بالا و خلوص بالا فراهم می کند

تستوسترون cypionate ، حمل و نقل سریع و بهترین خدمات.

اطلاعات تماس:

صندوق پستی سازمانی : sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944