اثرات اگزستان چیست؟

- Apr 25, 2017-

اثرات اگزستان چیست؟


الف) پزشك معالج جهت پيشگيري از سرطان پستان:

شیمی درمانی پیشگیری از سرطان پستان یک راهکار مؤثر برای کاهش شیوع این بیماری در زنان در معرض خطر است. اولین مأمورین که اثر شیمی درمانی مهمی را نشان دادند تاموکسیفن و رالوکسیفن SERM بودند. یک تجزیه و تحلیل جامع و به روز شده از همه کارآزمایی های پیشگیری از SERM نشان داد که آنها می توانند شیوع سرطان پستان در زنان پرخطر و متوسط ​​را کاهش دهند ، اثری که با کاهش سرطان تهاجمی پستان ER مثبت پایدار است.

ب) Exemestane یک غیرفعال کننده استروئیدی غیر قابل برگشت غیر قابل برگشت آنزیم آروماتاز ​​است و در کلیه تنظیمات درمانی سرطان پستان از جمله شیمی درمانی پیشگیری می کند.

در حالت متاستاتیک ، ansestane به عنوان درمان خط اول ، خط دوم و خط بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است و هم اکنون برای معالجه زنان یائسه با سرطان پستان پیشرفته هورمون گیرنده مثبت ثبت شده است که بیماری پس از آنتی استروژن پیشرفت کرده است درمان. توجه داشته باشید ، عدم وجود مقاومت متقاطع با NSAIs فرصتهای دیگری را در دنباله درمان عوامل غدد درون ریز ایجاد می کند. علاوه بر این ، بر اساس نتایج کلینیکی معنی دار ، اگزستانه با آندولیموس گزینه درمانی مؤثر برای بیماری است که پس از قرار گرفتن در معرض NSAIs پیشرفت کرده است.

Exemestane معمولاً به خوبی تحمل می شود ، دارای مشخصات جانبی جانبی شبیه به سایر هوش مصنوعی و از جمله علائم یائسگی ، آرتروالژی ، ریزش استخوان و تغییر متابولیسم چربی.

QQ 图片 20170313135013_ 副本 .jpg

اطلاعات تماس

صندوق پستی سازمانی: sale@rongxinbio.com

اسکایپ: sale@rongxinbio.com

واتساپ: + 86-18789401944

اگر از مکمل های بدنسازی Excestane (aromasin) cas107868-30-4 مکمل پودرهای استروئیدی خام برای ضد پیری و ضد سرطان رضایت دارید ، با ما تماس بگیرید با کارخانه ما. با کیفیت بالا ، محصولات با کیفیت بالا سوماتروپین برای فروش باید بهترین انتخاب شما باشد. لطفاً خرید و فروش عمده فروش محصولات داغ را از ما آزاد کنید.